Test Genesis Thor 303 TKL Black. Oto Twoja nowa klawiatura!

Test Genesis Thor 303 TKL Black. Oto Twoja nowa klawiatura!

Test Genesis Thor 303 TKL Black - Dobry budżeciak z hotswapem po liftingu

Polska firma Genesis od 2021 roku imponuje swoimi nowymi produktami, oferując dobrej jakości i trwałe akcesoria gamingowe w rozsądnej cenie. Dzięki agresywnemu podbojowi rynku średniobudżetowego firma zdołała zbudować stabilną pozycję i znacząco odbudować swój wizerunek. Wśród jej produktów znajdziemy wiele udanych urządzeń gamingowych, takich jak klawiatury, myszki, fotele i biurka. Natomiast dziś przyjrzymy się bliżej klawiaturze Genesis Thor 303 TKL Black, która jest kompaktowym i eleganckim urządzeniem przeznaczonym dla graczy i entuzjastów komputerowych. Zapewne części z was zapaliła się właśnie lampka w głowie "Ale jak to, przecież recenzowałeś już Genesis Thor 303 TKL, więc po co robisz to drugi raz" - a to właśnie dlatego, że producent wziął sobie do serca wszelkie uwagi na temat recenzowanego przeze mnie białych modeli TKL i Fullsize. Następnie marka Genesis wprowadziła je w życie i oto mamy czarną edycję Genesis Thor 303 TKL, ale o tym opowiem wam w dalszej części tej recenzji. Tymczasem teraz skupmy się na najciekawszych aspektach tego urządzenia.

Producent wziął sobie do serca wszelkie uwagi na temat recenzowanego przeze mnie białych modeli TKL i Fullsize. Następnie marka Genesis wprowadziła je w życie i oto mamy czarną edycję Genesis Thor 303 TKL.

url Genesis Thor 303 RGB i Thor 303 TKL to najlepsze klawiatury za 250 zł? Sprawdzamy!

Genesis Thor 303 TKL Black to semi-kompaktowa konstrukcja pozwalająca na łatwe i komfortowe korzystanie z klawiatury w każdych warunkach. Wyposażona jest w przełączniki Outemu Red Dustproof, które cechują się precyzyjnym działaniem, szybką reakcją oraz wysoką odpornością na kurz i zabrudzenia, co jest kluczowe dla ich żywotności. Ta klawiatura mechaniczna dla graczy pozwala na wymianę przełączników na inne, bez konieczności korzystania z lutownicy (tzw. mechanizm hotswappable), co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych preferencji użytkownika. Ponadto, klawiatura Genesis Thor 303 TKL Black wyposażona jest w wygodne i ładne podświetlenie LED oraz dobrej jakości keycapy jak na tę półkę cenową. A to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż zalet i funkcjonalności Genesis Thor 303 TKL Black jest znacznie więcej. Już nie mogę doczekać się, aby opowiedzieć wam nieco więcej o zmianach, jakie na przestrzeni czasu przeszedł ten model, dlatego nie przedłużając, zapraszam was do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją Thor 303 TKL Black.

Specyfikacja Genesis Thor 303:

Typ Klawiatura mechaniczna
Działanie Przewodowe
Przewód w oplocie z końcówką USB typu A, długość 1.8 m
Klawisze 104 lub 87
Przełączniki Outemu Red Dustproof (Linear)
Siła nacisku 45 g
Czas reakcji 1 ms
Punkt aktywacji 2.0 mm
Całkowity skok klawisza 4.0 mm
Żywotność przełączników 50 mln kliknięć
Podświetlenie RGB
Oprogramowanie Posiada
Wymiary 355 × 136 × 36 mm (TKL)
Akcesoria Keycap puller, switch puller, dwa przełączniki Outemu Red Dustproof
Gwarancja 24 miesiące
Cena 209 zł (TKL)
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test Genesis Thor 303 TKL Black. Oto Twoja nowa klawiatura!

 0