4 na 10 osób uprawiałoby seks z robotem. Mężczyźni są bardziej otwarci na AI

4 na 10 osób uprawiałoby seks z robotem. Mężczyźni są bardziej otwarci na AI

Roboty to bez wątpienia przyszłość i to może już wcale nie taka odległa. Mamy już sporo urządzeń, w tym wiele sterowanych AI, które zastępują ludzi w wielu czynnościach. Czy roboty mogą jednak zastąpić ludzkość całkowicie? Również w sferze przyjemności? Zapewne tak, a według nowej ankiety, sporo osób jest otwartych na nowe doznania i możliwości.

Branża związana z seksem bardzo szybko adaptuje nowe technologie. Jedne z pierwszych produkcji VR to były filmy porno. Zapewne to samo będzie z robotami - jednymi z pierwszych będą egzemplarze oferujące uciechy "cielesne". Czy ludzkość jest gotowa na takie innowacje? W ankiecie przeprowadzonej na ponad 1200 osobach producenta chatbotów Tidio odkrył, że około 42 procent respondentów stwierdziło, że uprawiałoby seks z robotem. Mężczyźni są bardziej otwarci na ten pomysł i aż 48 procent twierdzi, że bez problemu odbyliby stosunek seksualny z humanoidalnym robotem. Na to samo zdecydowałoby się tylko 33 procent kobiet.

42% respondentów ankiety nie ma problemu z seksem z humanoidalnym robotem, przy czym mężczyźni są zdecydowanie bardziej otwarci na nowe możliwości.

O ile przygodny seks z maszyną nie musi być koniecznie pociągający dla kobiet, które poszukują więzi emocjonalnej, to co w przypadku dłuższego romansu z AI? Pełne 39 procent respondentów stwierdziło, że byliby otwarci na romantyczny związek ze sztuczną inteligencją.  Z podziałem na płeć, 43 procent mężczyzn powiedziało, że spróbowałoby romansu z AI, podczas gry u kobiet dalej mamy 33 procent.

Co jednak z innymi dziedzinami życia? Tutaj roboty są jeszcze milej widziane, bo aż 78 procent ankietowanych stwierdziło, że nie ma problemu z robotem AI sprzątającym ich dom, 70 procent respondentów nie miałoby problemu z robotem przygotowującym jedzenie, a 68 procent pozwoliłoby AI zaplanować swój budżet i rozliczać podatki. Spośród ankietowanych 52 procent twierdzi, że pozwoliłoby robotowi AI wykonać na nich operację, 57 procent powierzyłoby sztucznej inteligencji kontrolę ruchu lotniczego, a 54 proc. pozwoliłoby AI podejmować decyzje dotyczące gospodarki kraju. Pełny raport z przeprowadzonego badania znajdziecie na stronie Tidio.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: 4 na 10 osób uprawiałoby seks z robotem. Mężczyźni są bardziej otwarci na AI

 0