Gran Turismo 7 będzie wymagał stałego połączenia z internetem nawet w trybie kampanii

Gran Turismo 7 będzie wymagał stałego połączenia z internetem nawet w trybie kampanii

Polyphony Digital potwierdziło, że gracze, którzy zamierzają grać w tryb kampanii Gran Turismo 7 muszą zapewnić grze stałe połączenie z internetem. Niby w dobie popularności tej technologii taki wymóg dla większości nie stanowi żadnej przeszkody, ale czy jest on konieczny w przypadku wariantu single-player?

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona popularnej serii wyścigowej dostępnej wyłącznie na konsolach PlayStation. Premiera gry nastąpi w marcu 2022 roku, a sama produkcja wniesie różne usprawnienia względem poprzednich części. Jak podkreślono powracająca kampania single-player będzie wymagała stałego połączenia z siecią. Dostępu do usługi PlayStation Network wymagają m.in. GT Cafe, tryb fotograficzny, czy edytor wzorów. Jeśli więc postanowimy zabrać urządzenie na wypad i nie zapewnimy mu połączenia z internetem, to wówczas nie pogramy nawet w singla. Warto przypomnieć, że wcześniejszy epizod Gran Turismo Sport także wymagał stałego dostępu do sieci, aczkolwiek tytuł od początku był nastawiony na zabawę wieloosobową.

Gran Turismo 7 będzie wymagał stałego połączenia z internetem nawet w przypadku kampanii single-player.

Nowy zwiastun Gran Turismo 7 został zaprezentowany podczas czwartkowego PlayStation Showcase, wydarzenia poświęconego grom zmierzającym na konsole Sony. Zdaniem Kazunori Yamauchi GT7 jest zwieńczeniem marki odpowiadającej potrzebom fanów, z kolei tryb kampanii ma wrócić do korzeni, co z pewnością docenią gracze pamiętający starsze epizody. Oprócz kampanii GT do produkcji wrócą uznane tryby takie jak nauka jazdy oraz tryb zręcznościowy. Opcja fotografowania pozwoli uchwycić interesujące momenty, których nie powinno zabraknąć zważywszy, iż tytuł zaoferuje realistyczną oprawę graficzną.

Deweloperzy zaznaczyli, że rolą gry jest zaoferowanie wszystkiego, co składa się na 150 lat motoryzacji i wyścigów niezależnie od tego czy pozostajemy weteranami gatunku lub dopiero wkraczamy w świat samochodów. Gran Turismo 7 trafi na PlayStation 5 i PS4 4 marca 2022 roku. Gra pierwotnie miała trafić do sprzedaży w bieżącym roku, lecz studio przesunęło termin wydania tłumacząc to problemami wynikającymi z pandemii COVID-19.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gran Turismo 7 będzie wymagał stałego połączenia z internetem nawet w trybie kampanii

 0