Age of Empires 4 - otwarte beta testy już w najbliższy weekend

Age of Empires 4 - otwarte beta testy już w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend wszyscy zainteresowani przetestują za darmo wczesną wersję Age of Empires 4.

W ubiegłym miesiącu odbyły się zamknięte beta testy czwartej odsłony kultowej serii RTS-ów. Kolejne - tym razem otwarte - rozpoczną się już jutro i potrwają przez cały najbliższy weekend aż do poniedziałku. Chcąc wziąć w nich udział, wystarczy zajrzeć na kartę produktu na platformie Steam lub w aplikacji Xbox Insider. Z obu tych miejsc pobierzemy wszystkie niezbędne pliki. Musicie jedynie spełniać określone wymagania sprzętowe. Przypomnijmy, że gra powstaje - przynajmniej póki co - wyłącznie w wersji na PC.

W najbliższy weekend - od piątku aż do poniedziałku - odbędą się otwarte beta testy Age of Empires 4. Czekają na nas: samouczek, potyczki ze sztuczną inteligencją oraz tryb sieciowy.

Uczestnicy najbliższych beta testów sprawdzą z grubsza tę samą zawartość, którą twórcy udostępnili w ubiegłym miesiącu, nie licząc szeregu poprawek technicznych oraz usprawnień w balansie jednostek. W grze znajdą się: samouczek, potyczki ze sztuczną inteligencją oraz tryb sieciowy. Pokierujemy jedną z czterech cywilizacji: Anglikami, Abbasydami, Świętym Cesarstwem Rzymskim oraz Chińczykami. Na tym etapie dla autorów kluczowe jest sprawdzenie serwerów pod obciążeniem (to tzw. stress test), stąd zachęta, aby gracze w jak największym stopniu korzystali z opcji zabawy multiplayer.

Otwarte beta testy Age of Empires 4 rozpoczną się dokładnie 17 września o godz. 19:00 i potrwają do 20 września (tj. poniedziałek), do godz. 19:00. Wszyscy uczestnicy powinni zobaczyć grę w formie bliskiej docelowej. Premiera gry jest już bowiem bardzo blisko. Jeśli nie dojdzie do opóźnienia, w pełną wersję Age of Empires 4 zagramy 28 października.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Age of Empires 4 - otwarte beta testy już w najbliższy weekend

 0