Konami opóźnia aktualizację, która ma naprawić eFootball 2022

Konami opóźnia aktualizację, która ma naprawić eFootball 2022

eFootball 2022 to jedna z najbardziej katastrofalnych premier 2021 roku w branży gier wideo. Niewątpliwie nowy start dla serii piłkarskiej od Konami i przejście na model dystrybucji free-to-play nie okazał się dla deweloperów oraz fanów udany, a powodem są np. kosmiczne błędy. Japońskie studio obiecało dostarczenie aktualizacji eliminującej bugi, ale została ona opóźniona.

Konami ujawniło, że aktualizacja do eFootball 2022, która ma za zadanie usprawnić działanie gry i wyeliminować przynajmniej kluczowe błędy nie trafi do graczy w pierwotnie ustalonym terminie 28 października. Delay jest jednak mały, zaś update pojawi się na początku listopada (dokładniejszy termin będzie doprecyzowany w najbliższym czasie). Twórcy nie zdradzili dokładnego powodu obsuwy, ale przyznali, że zamierzają poświęcić dany im czas na usprawnienie rozgrywki. Niestety lista poprawek, nad którymi pracują również nie została podana. Konami przeprosiło społeczność za zaistniałą sytuację i co ciekawe są to kolejne przeprosiny studia, wcześniej tłumaczącego się ze stanu swojego tytułu, z którego kompilacje wpadek są nadal dostępne na YouTube.

Aktualizacja do eFootball 2022 ukaże się w listopadzie.

Wśród bolączek wymieniano m.in. kłopoty z prawidłowym podawaniem piłki, obroną, a także błędy z animacjami, twarzami piłkarzy w tym ich mimiką, która jest bardziej parodią i z realizmem nie ma nic wspólnego. eFootball 2022 dostępny jest na Steamie, gdzie zgarnia przytłaczająco negatywne recenzje. Krytyka jest zrozumiała, jeżeli spojrzymy na obrazki przedstawiające Cristiano Ronaldo czy Messiego, które mogą robić za mem. Z drugiej strony nie brakowało głosów, by dać produkcji kredyt zaufania i czas autorom na eliminację tych komicznych wpadek. Mleko się jednak rozlało, a japońska marka dostała mocno w kość od graczy.

 eFootball 2022 - wczesna recenzja. Sprawdzamy "najgorszą premierę w historii Steama"

eFootball 2022 to darmowa produkcja piłkarska oferująca bez żadnych opłat dostęp do meczów towarzyskich w tym dziewięciu klubów. Inne atrakcje Konami przewidziało w ramach płatnych dodatków, co także rozwścieczyło graczy. Na naszym portalu udostępniliśmy wczesną recenzję gry Konami, w której poruszyliśmy najważniejsze kwestie i bolączki związane z tą grą. eFootball 2022 pozostaje dostępny na PC i konsolach.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konami opóźnia aktualizację, która ma naprawić eFootball 2022

 0