Alan Wake Remastered jest 100 grą z obsługą DLSS. NVIDIA szykuje sterowniki dla Windows 11

Alan Wake Remastered jest 100 grą z obsługą DLSS. NVIDIA szykuje sterowniki dla Windows 11

Wybór karty graficznej w obecnych czasach to coś więcej niż sprawdzanie wykresów wydajności i ceny. Producenci starają się pozyskać graczy dzięki ekskluzywnym technologiom jak DLSS czy Reflex. NVIDIA dużo inwestuje w takie usprawnienia, a łączna liczba gier obsługujących DLSS właśnie dobiła do 100.

NVIDIA ogłosiła, że ​​posiadacze kart graficznych GeForce będą mogli cieszyć się zwiększoną wydajnością  w Alan Wake Remastered dzięki wdrożeniu DLSS. Premiera gry zapowiedziana jest na 5 października tego roku. Według producenta GPU, tryb wydajności DLSS pozwoli każdemu procesorowi graficznemu RTX uruchomić grę w rozdzielczości 4K/60FPS przy włączonych maksymalnych ustawieniach. To jednak nie wszystko, ponieważ dzięki zapowiedzianej wcześniej wtyczce Unreal Engine 4, która pozwala na znacznie łatwiejszą implementację DLSS, ogłoszono, że 28 kolejnych gier wkrótce otrzyma tę technologię.

Alan Wake Remastered jest setną grą, która otrzymała obsługę technologii DLSS od NVIDII.

DLSS Nvidii jest teraz dostępne w ponad 100 grach, co stanowi prawdziwy kamień milowy dla tej technologii. Nie ma żadnych wątpliwości, że DLSS przynosi korzyści i już teraz niektórzy uważają, że przyszłość gier leży w głębokim uczeniu i sztucznej inteligencji. Alternatywą dla DLSS jest FidelityFX od AMD, choć wiele osób uważa, że rozwiązanie to nie jest tak dobre jakościowo.

Alan Wake Remastered: Wymagania sprzętowe

NVIDIA wydała również nowe sterowniki oznaczone numerem 472.12, które są przygotowane na nadejście Windows 11, który podobnie jak Alan Wake Remastered zadebiutuje oficjalnie 5 października. Aktualizacja wprowadza również optymalizacje dla kilku nowych tytułów jak:

  1. Alan Wake Remastered
  2. Deathloop
  3. Diablo II: Resurrected
  4. Far Cry 6
  5. Hot Wheels Unleashed
  6. Industria
  7. New World
  8. World War Z: Aftermath

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Alan Wake Remastered jest 100 grą z obsługą DLSS. NVIDIA szykuje sterowniki dla Windows 11

 0