Amazon Prime Gaming - znamy możliwą listę gier w styczniu

Amazon Prime Gaming - znamy możliwą listę gier w styczniu

Poznaliśmy prawdopodobny zestaw gier w styczniowym Amazon Prime Gaming. Będzie to 5 produkcji i chociaż brakuje tutaj hitów, to z pewnością każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Jeśli wierzyć przeciekowi (via Lowcygier.pl) to w styczniu 2022 roku subskrybenci Amazon Prime Gaming dostaną łącznie 5 gier: WRC 7, Two Point Hospital, Paper Beast: Folded Edition, Abandon Ship oraz In other Waters. Najciekawszymi propozycjami są tutaj WRC 7 i Two Point Hospital. Pierwszy tytuł zadebiutował we wrześniu 2017 roku i stanowi kolejną odsłonę wyścigowej serii zapoczątkowanej w 2010 roku przez studio Milestone (za siódemkę odpowiada ekipa Kylotonn / KT Racing). Rozgrywkę podobnie jak w poprzednich epizodach oparto na rajdach z wymagającym modelem jazdy - auta są ciężkie w opanowaniu na trasach pełnych dziur, niebezpiecznych zakrętów czy wzniesień. Zmian dokonano w fizyce jazdy, jak również wydłużono drogę hamowania. Gra oferuje tryb single player, w którym walczymy o wygranie Rajdowych Mistrzostw Świata i multiplayer.

Do styczniowego Prime Gaming mogą trafić m.in. WRC 7 i Two Point Hospital.

Amazon Prime Gaming - znamy możliwą listę gier w styczniu

Two Point Hospital trafił do sprzedaży w sierpniu 2018 roku. Produkcja pozwala nam wcielić się w ordynatora kierującego szpitalem w miasteczku Two Point County. Oprócz leczenia pacjentów oraz ratowania ich życia należy także dbać o podstawowe potrzeby podopiecznych: jedzenie czy rozrywki. To decyduje o tym, czy są oni zadowoleni lub wręcz przeciwnie wściekli na warunki szpitalne. Należy zatrudniać też specjalistów czy generować zysk, który przeznaczamy na lepszy sprzęt medyczny. Tytuł posiada kreskówkową oprawę graficzną i jest dedykowany wyłącznie zabawie jednoosobowej. Paper Beast: Folded Edition to gra przygodowa powstała głównie z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Trafiamy w niej do alternatywnego świata umieszczonego na serwerze, gdzie zwiedzamy wykreowany świat.

Lista gier w styczniowym Prime Gaming:

  • WRC 7
  • Two Point Hospital
  • Paper Beast: Folded Edition
  • Abandon Ship
  • In other Waters

In other Waters także jest przygodówką, w której kierujemy sztuczną inteligencją pomagającą pewnej kobiecie odkryć tajemnice eksplorowanej przez nią planety. Abandon Ship to strategia z akcją zlokalizowaną na morzu. Gra opowiada o losach kapitana potężnego żaglowca i klimatem nawiązuje do krainy fantasty wzorowanej na tzw. wieku żagli. Aktualnie posiadacze Amazon Prime Gaming mogą odebrać Frostpunk, Football Manager 2021, Journey to the Savage Planet, Morkredd, Need for Speed Hot Pursuit Remastered, Spellcaster University, Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, Tales of Monkey Island Complete Pack oraz Youtubers Life.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon Prime Gaming - znamy możliwą listę gier w styczniu

 0