Amazon Prime. Poznaliśmy gry, które trafią do usługi w sierpniu (aktualizacja)

Amazon Prime. Poznaliśmy gry, które trafią do usługi w sierpniu (aktualizacja)

Do sieci wyciekła lista gier dostępnych od sierpnia w Amazon Prime Gaming. Oferta zainteresuje fanów serii StarCraft od Blizzarda, chociaż tak naprawdę brakuje tutaj wysokobudżetowych hitów.

Poznaliśmy prawdopodobny zestaw gier, które abonenci Amazon Prime odbiorą w sierpniu. Do Prime Gaming trafią: StarCraft: Remastered, ScourgeBringer, Zak McKracken and the Alien Mindbenders, Alien Mindbenders, Beasts of Maravilla Island oraz Recompile. Produkcje odbierzemy od 1 sierpnia do września. Jest to nieoficjalna informacja, dlatego należy do niej podchodzić z dystansem. Głównym daniem w sierpniowym zestawieniu jest StarCraft: Remastered, który został wydany przez Blizzarda w 2017 roku. Odświeżona wersja nie dokonuje zmian w mechanice gry, a odświeża oprawę graficzną dostosowując ją do współczesnych standardów. Nadal mamy do czynienia z klasycznym RTS-em.

W sierpniu abonenci Amazon Prime będą mogli odebrać za darmo m.in. StarCraft: Remastered.

ScourgeBringer to klasyczna platformówka z elementami rougelike nastawiona na szybkie tempo zabawy od studia Flying Oak Games, która zadebiutowała w 2020 roku. Gracz trafia na Ziemię zniszczoną przez truciznę, którą roznosi zagadkowa istota, niszcząc wszelkie formy życia. Główną bohaterką jest Kyhra przedstawicielka klanu wyruszająca na poszukiwanie odpowiedzi dotyczących przyszłości ludzkości. Podczas przygody lądujemy w częściowo losowo generowanych lokacjach z pułapkami i wrogami, których należy pokonać. Gra posiada retro oprawę graficzną pixel-art.

Zak McKracken and the Alien Mindbenders jest grą przygodową z 1988 roku autorstwa Lucasfilm Games, która jako druga produkcja korzystała z silnika SCUMM, po Maniac Mansion. Projektem kierował David Fox, a współprojektantem i współprogramistą był Matthew Alan Kane. Akcja opowieści toczy się w 1997 roku a głównym bohaterem jest Francis Zachary McKracken, dziennikarz tabloidu National Inquisitor, który wraz z naukowcami Melissą China i Leslie Bennett oraz czterema studentami Uniwersytetu Yale próbujących powstrzymać przeciwników przed zniszczeniem świata. Jeżeli chcemy skorzystać z Prime Gaming musimy mieć wykupiony abonament Amazon Prime, którego roczny koszt wynosi w Polsce 49 złotych.

Aktualizacja 28.07.2022

Amazon oficjalnie ujawnił listę gier, którą abonenci usługi Prime Gaming odbiorą od 1 sierpnia.

Gry dostępne w sierpniowym Amazon Prime Gaming:

  • StarCraft: Remastered
  • ScourgeBringer
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon Prime. Poznaliśmy gry, które trafią do usługi w sierpniu (aktualizacja)

 0