AMD Raise The Game - zgarnijcie nawet 3 darmowe gry przy zakupie nowych Radeonów

AMD Raise The Game - zgarnijcie nawet 3 darmowe gry przy zakupie nowych Radeonów

Co prawda pisaliśmy już o najnowszej promocji Raise the Game od AMD, ale dopiero teraz wystartowała ona oficjalnie, oferując trzy darmowe gry do wyboru z wybranymi kartami graficznymi z serii Radeon RX 6000. 

10 maja AMD ogłosiło, że do wybranych kart graficznych Radeon RX 6000 doda darmowe gry w ramach nowej promocji Raise the Game. Nieco później producent potwierdził, które produkcje trafią do oferty, ale jak się okazuje lista właśnie powiększyła się o trzeci tytuł, który dla wielu osób może okazać się najciekawszy. 

Promocja trwa od 10 maja do 13 sierpnia, a kupony już otrzymane można zrealizować przed 13 września tego roku.

AMD Raise The Game - zgarnijcie nawet 3 darmowe gry przy zakupie nowych Radeonów

Jak już informowaliśmy wcześniej, AMD oferuje gry Saints Row i Sniper Elite 5 przy zakupie nowych Radeonów, ale do tej listy dołączyło właśnie Forspoken. Co ciekawe, o ile wcześniej Czerwoni twierdzili, że zakup grafiki upoważnia nas do odbioru tylko jednego, wybranego tytułu, tak teraz firma najwyraźniej zmieniła zdanie, bo w zależności od modelu Radeona mamy szansę zgarnąć do 3 gier. I tak decydując się na model z serii Radeon RX 6900/6800 i 6700 (w tym odświeżenie xx50) zapewnimy sobie dostęp do wszystkich trzech gier. Seria RX 6600 ze średniej półki jest uprawniona do dwóch tytułów: Forspoken i Saints Row, podczas gdy serie RX 6500 i 6400 oparte na Navi 24 będą dostępne w pakiecie tylko z Saints Row.

Promocja trwa od 10 maja do 13 sierpnia, a kupony już otrzymane można zrealizować przed 13 września tego roku. Należy pamiętać, że nie wszystkie sklepy biorą udział w tej akcji, dlatego jeśli zależy nam na darmowych grach, przed zakupem dobrze najpierw się upewnić, czy dany sprzedawca oferuje promocyjny pakiet. Potencjalni klienci powinni szukać ofert wyraźnie oznaczonych promocja. 

Przeważnie, kiedy jeden z producentów startuje z podobną promocją, nie trzeba długo czekać na odpowiedź konkurencji, więc spodziewamy się, że wkrótce NVIDIA również ogłosi, że oferuje darmowe gry przy zakupie wybranych GeForce'ów lub komputerów wyposażonych w te karty graficzne. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD Raise The Game - zgarnijcie nawet 3 darmowe gry przy zakupie nowych Radeonów

 0