AMD wystartowało z nową promocją. Darmowa gra przy zakupie procesorów i kart graficznych

AMD wystartowało z nową promocją. Darmowa gra przy zakupie procesorów i kart graficznych

AMD wystartowało z nową promocją dla swoich najnowszych kart graficznych z serii Radeon RX 7000 i procesorów Ryzen, a także komputerów stacjonarnych i notebooków wyposażonych w te GPU i CPU. W tym celu Czerwoni podjęli współpracę z firmą Ubisoft i rozdają bezpłatną kopię gry Avatar: Frontiers of Pandora.

Warunki

Od 7 listopada do 30 grudnia 2023 r. osoby, które zakupią kwalifikującą się kartę graficzną Radeon RX z serii 7000, procesor Ryzen 7 lub Ryzen 9 z serii 7000, komputer stacjonarny zawierający jeden z nich lub laptop z procesorem AMD i grafiką Radeon RX, otrzymają kod na bezpłatną kopię Avatar: Frontiers of Pandora. Oferta dostępna jest na całym świecie z wyjątkiem Chin, Białorusi, Birmy, Kuby, Iranu, Korei Północnej, Rosji, Syrii, Sudanu, Wenezueli, Krymu, Doniecka i Ługańska.

Czerwoni podjęli współpracę z firmą Ubisoft i rozdają bezpłatną kopię gry Avatar: Frontiers of Pandora.

propmocja amd avatar

Avatar: Frontiers of Pandora - gra napędzana technologiami AMD

Dla AMD gra Avatar: Frontiers of Pandora to sposób na zademonstrowanie zalet technologii zwiększania wydajności FSR 3, generowania klatek i redukcji opóźnień. Tak naprawdę jest to pierwszy tytuł w historii obsługujący FSR 3 od razu na premierę. Oto zestawienie produktów objętych promocją:

Podobnie jak filmy Avatar Jamesa Camerona, Avatar: Frontiers of Pandora mocno stawia na wrażenia wizualne, w tym odbicia i cienie wykorzystujące technologię ray tracingu. Wersja na PC obsługuje więcej funkcji i zapewnia wyższą jakość wizualną niż wersje na konsole, dlatego warto sprawdzić ten tytuł na komputerze PC z najwyższej półki. Czas pokaże, czy będzie lepiej grać na kartach graficznych AMD czy NVIDII. Co istotne osoby, które miały okazję sprawdzić tę grę na pokazie Ubisoftu, chwaliły ją po kilku godzinach rozgrywki. 

AMD dołącza do swojego sprzętu kody na standardową edycję gry na PC o wartości około 70 dolarów/60 funtów. Kody należy wykorzystać nie później niż do 27 stycznia 2024 r. Avatar: Frontiers of Pandora debiutuje na rynku 7 grudnia 2023 r. na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Amazon Luna.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD wystartowało z nową promocją. Darmowa gra przy zakupie procesorów i kart graficznych

 0