AMD zdradza darmowe gry w najnowszej edycji promocji Raise The Game

AMD zdradza darmowe gry w najnowszej edycji promocji Raise The Game

AMD zapowiedziało niedawno nową edycję swojej promocji Raise The Game, w ramach której przy zakupie produktów firmy możemy liczyć na darmowe gry, ale dopiero teraz producent przedstawił szczegóły. 

Najnowsza edycja promocji Raise The Game została zapowiedziana dwa tygodnie temu wraz z kartami graficznymi Radeon RX 6x50 XT. AMD potwierdziło wtedy, że przy ich zakupie otrzymamy darmowe gry, ale nie zdradziło jakie. Czerwoni w końcu postanowili jednak zdradzić, co przygotowali dla nas tym razem. Plotki okazały się prawdziwe, gdyż jak sugerowano wcześniej, w ramach najnowszej odsłony Raise The Game przy zakupie kart z serii Radeon 6000 otrzymamy Saints Row lub Sniper Elite 5.

W ramach najnowszej odsłony Raise The Game przy zakupie kart z serii Radeon 6000 otrzymamy Saints Row lub Sniper Elite 5.

AMD zdradza darmowe gry w najnowszej edycji promocji Raise The Game

Co ważne, nowa oferta wciąż nie jest jeszcze dostępna i na stronie AMD widnieje jako „nadchodząca”, a producent nie podaje, kiedy faktycznie wystartuje. Być może jednak będzie to już za dwa dni, czyli 26 maja, w dniu premiery Sniper Elite 5. Gracze będą mogli wybierać między grami, każda o wartości 60 USD. Promocja dotyczy wszystkich kart graficznych Radeon RX 6000, od budżetowego Radeona RX 6400 do flagowego Radeona RX 6950 XT. Oferta tym razem może nie jest wybitna, ale jak to mówią, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. 

Klienci powinni zachować kod, który otrzymają przy zakupie (warto upewnić się, czy sprzedawca, u którego dokonujemy zakupu, bierze udział w akcji), bo to właśnie on jest wykorzystywany do odebrania wybranej przez nas gry. Według AMD klienci mogą otrzymywać kupony od 10 maja do 13 sierpnia. Kupony spełniające kryteria należy zrealizować do 13 września.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD zdradza darmowe gry w najnowszej edycji promocji Raise The Game

 0