Apple: Konferencja California Streaming już 14 września - szykuje się iPhone 13?

Apple: Konferencja California Streaming już 14 września - szykuje się iPhone 13?

To już oficjalnie. Konferencja Apple California Streaming odbędzie się 14 września o godzinie 19 czasu polskiego. Czy otrzymamy pierwsze informacje i ceny nowych urządzeń, w tym iPhone 13?

Konferencja Apple zatytułowana California Streaming - ze względu na to, że będzie to transmisja "na żywo" właśnie z tego regionu, a dokładnie z głównej siedziby Apple Park w Cupertino (Kalifornia), odbędzie się już 14 września o godzinie 19:00 polskiego czasu - na oficjalnej stronie Apple. Oczekiwania są duże i choć zapewne będziemy mieli do czynienia z wcześniej nagranymi wstawkami opisującymi kolejne segmenty wydarzenia przez nadal trwającą na świecie pandemię, możemy się spodziewać oficjalnego ujawnienia wyglądu oraz specyfikacji smartfona iPhone 13. Fani nadgryzionego jabłka nastawiają się też na pokaz innych urządzeń - w tym nowe słuchawki AirPods oraz smartwatch Watch Series 7. Niestety nie jesteśmy w stanie potwierdzić tych spekulacji, bo może się równie dobrze stać tak, że będzie to tylko i wyłącznie zapowiedź, żeby później w trakcie jesiennych dni otrzymywać kolejne informacje co tydzień lub dwa.

Konferencja Apple oficjalnie. Pokaz nowych urządzeń już 14 września o godzinie 19 czasu polskiego.

Ostatnie przecieki dotyczące smartfona iPhone 13 ukazują kilka ciekawych rozwiązań. Mózgiem urządzenia ma być procesor A15 Bionic, a niektóre wersje nowej słuchawki mają być wyposażone w ekran 120 Hz. Bardzo dobrze brzmi także LEO (Low Earth Orbit), czyli system łączności satelitarnej, który pozwoli wykonywać połączenia oraz odbierać wiadomości nie będąc w zasięgu ani GSM ani Wi-Fi - choć tu zapewne opcja albo będzie kosztować ekstra, albo możliwe będzie wykonywanie tylko połączeń awaryjnych. Tak czy inaczej - z ciekawością będziemy obserwować konferencję Apple i poinformujemy Was o kolejnych doniesieniach w tej sprawie. Kto wie... może Apple tym razem naprawdę nas zaskoczy czymś wyjątkowym? A Wy będziecie oglądać czy raczej skupicie się na newsach?

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple: Konferencja California Streaming już 14 września - szykuje się iPhone 13?

 0