Apple TV+ za darmo na pół roku dla właścicieli PlayStation 5

Apple TV+ za darmo na pół roku dla właścicieli PlayStation 5

Sony postawiło nawiązać współpracę z Apple, czego owocem jest prezent dla wszystkich posiadaczy konsoli PlayStation 5 w postaci półrocznej subskrypcji serwisu Apple TV+ za darmo. 

Sony ogłosiło nową promocję, która pozwala posiadaczom PlayStation 5 na sześć miesięcy bezpłatnego korzystania z usługi streamingowej giganta z Cupertino. Apple cały czas rozwija swoją usługę i rozszerza swoją dostępność na więcej platform, ponieważ stara się konkurować z większymi graczami na tym rynku, takimi jak Netflix, Amazon Prime Video i Disney+. Nawiązanie współpracy z japońskim gigantem może pomóc dotrzeć z Apple TV+ do nowych użytkowników. Jeśli więc obecnie posiadacie PlayStation 5, macie czas do 22 lipca 2022 r. na skorzystanie z oferty Sony. Okres próbny trwa sześć miesięcy, po czym plan odnawia się za 4,99 USD miesięcznie (oczywiście tylko do czasu, gdy zdecydujecie się go anulować).

Sony ogłosiło nową promocję, która pozwala posiadaczom PlayStation 5 na sześć miesięcy bezpłatnego korzystania z usługi streamingowej Apple TV+.

W przeciwieństwie do typowych ofert tego typu ten „rozszerzony okres próbny” jest również dostępny dla osób, które obecnie biorą udział w bezpłatnej wersji próbnej na Apple TV+. W takim przypadku ta nowa oferta doda dodatkowe sześć miesięcy do początkowego okresu próbnego. Co więcej, jeśli jesteście już klientem korzystającym z usługi Apple TV+, możecie zrobić 6-miesięczną przerwę w płatnościach. Jedynymi osobami, które nie kwalifikują się do tej oferty, są klienci Apple, którzy subskrybują Apple TV+ za pośrednictwem pakietu usług Apple One. Warto dodać, że oferta obowiązuje także w Polsce, co nie zawsze jest takie oczywiste. 

Skorzystanie z oferty Apple TV+ na PlayStation 5 jest łatwe i wystarczy podążać za poniższą instrukcją bezpośrednio od Sony:

  • Znajdź aplikację Apple TV na pasku wyszukiwania konsoli PS5 lub w sekcji "Wszystkie aplikacje" w Media home.
  • Pobierz i otwórz aplikację Apple TV, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  • Zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora Apple ID lub utwórz go, jeśli jeszcze go nie masz.
  • Ciesz się sześcioma darmowymi miesiącami z Apple TV+.

Promocja wydaje się idealnie zsynchronizowana z drugim sezonem popularnego serialu komediowego Apple TV+ Ted Lasso. Pierwszy sezon serialu został ciepło przyjęty przez krytyków i zdobył 20 nominacji do nagrody Emmy. Drugi sezon Teda Lasso rozpocznie się 23 lipca. Warto też obejrzeć na platformie takie produkcje jak: For all Mankind, Mythic Quest, Poszukując Alice, Palmer, See czy Cherry: Niewinność utracona.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple TV+ za darmo na pół roku dla właścicieli PlayStation 5

 0