Assassin's Creed: Origins trafi do Xbox Game Pass. Wiemy kiedy

Assassin's Creed: Origins trafi do Xbox Game Pass. Wiemy kiedy

Assassin's Creed: Origins zmierza do Xbox Game Pass, a dzięki informacji dostrzeżonej w aplikacji Microsoftu poznaliśmy dokładny termin udostępnienia gry Ubisoftu.

O tym, że Assassin's Creed: Origins trafi do Xbox Game Pass wiemy od pewnego czasu, aczkolwiek teraz zdradzono dokładną datę wydania gry Ubisoftu na platformie Microsoftu. Jak podaje serwis TrueAchievements na karcie produkcji w aplikacji związanej z XGP dostrzeżono termin udostępnienia gry w dniu 7 czerwca 2022 roku. Dostęp do tytułu uzyskają subskrybenci na PC, konsolach Xbox One i Xbox Series X/S oraz użytkownicy chmury. Jest to jedna z lepszych odsłon serii Assassin's Creed i chociaż ma już kilka lat na karku to nadal potrafi wciągnąć, więc Xbox Game Pass wzbogaci się o następną interesującą propozycję. Co ważne Assassin's Creed: Origins ma otrzymać aktualizację umożliwiającą granie w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Assassin's Creed: Origins ma trafić do Xbox Game Pass 7 czerwca.

Assassin's Creed: Origins zadebiutował w 2017 roku. Historia opowiada o przygodach wojownika Bayeka z Siwy żyjącego w starożytnym Egipcie, który jest ściśle związany z powstaniem zakonu assassynów. Opowieść skupia się na osobistej tragedii oraz zemście dawnego sługi faraonów. Jednocześnie nie zapomniano o czasach współczesnych stanowiących ważny element marki od początków jej istnienia, tak więc odkrywamy kolejne sekrety firmy Abstergo Industries. Zabawa polega nie tylko na wykonywaniu zadań głównych i pobocznych, ale też eksploracji terenu podzielonego na większe oraz mniejsze obszary. Nie są to już mniejsze miejscówki z poprzednich odsłon serii.

Xbox Game Pass jeszcze w maju wzbogaci się o nowe produkcje. Na liście są: Her Story (PC), Jurassic World Evolution 2 (chmura, konsole i PC), Little Witch in the Woods (konsole i PC), Skate (chmura), Umurangi Generation Special Edition (chmura, konsole i PC), Farming Simulator 22 (chmura, konsole i PC), Vampire Survivors (PC), Floppy Knights (chmura, konsole i PC) – 24 maja, Hardspace: Shipbreaker (PC) – 24 maja, Sniper Elite 5 (konsole i PC) – 26 maja, Cricket 22 (PC) – 27 maja, Pac-Man Museum+ (chmura, konsole i PC) – 27 maja. Użytkownicy platformy będą mieli w co grać a na szczególnie wyróżnienie zasługuje Sniper Elite 5 czy Farming Simulator 22.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed: Origins trafi do Xbox Game Pass. Wiemy kiedy

 0