Borderlands 3 dostępny do zgarnięcia za darmo

Borderlands 3 dostępny do zgarnięcia za darmo

Epic Games Store przygotował dla swoich użytkowników prawdziwą niespodziankę i udostępnił za darmo grę Borderlands 3. Oprócz tego na platformie ruszyła promocja na gry.

Borderlands 3 jest od dziś dostępny w Epic Games Store bez żadnych opłat. Grę dodamy do konta na stałe do 26 maja. Tego dnia tytuł zastąpi kolejna propozycja niespodzianka. Jest to z pewnością jedna z najlepszych ofert w Epic Games Store od dłuższego czasu. Borderlands 3 zadebiutował w 2019 roku, a za projekt odpowiada studio Gearbox Software. Historia przenosi nas pięć lat do przodu po wydarzeniach z drugiej odsłony. Przygodę zaczynamy od wyboru jednej z czterech dostępnych postaci. Każdy z Vault Hunterów posiada własne niepowtarzalne zdolności, styl gry, zaawansowane drzewo umiejętności i mnóstwo opcji personalizacji. Na liście jest Zane The Operative wspomagający się barierami ochronnymi i klonami.

Borderlands 3 jest dostępny za darmo w Epic Games Store do 26 maja.

Amara jako THE SIREN ma zdolność przywoływania eterycznych pięści i używa swoich mocy syreny, aby pogromić wrogów. Moze The Gunner wspomaga się w walkach kontrolowanymi mechami z kolei FL4K The Beastmaster towarzyszą różni zwierzęcy bohaterowie. Postaci możemy rozwijać o różne umiejętności oraz pasywne zdolności, z czego to pierwsze da się zresetować wykupują odpowiednią opcję za opłatę. W Borderlands 3 przemierzamy rozległe lokacje, nie ograniczając się już tylko do Pandory. Do miejsc udajemy się z wykorzystaniem statku Sanktuarium 3. Grę przechodzimy samotnie lub w kooperacji do 4 graczy.

W Epic Games Store wystartowała mega wyprzedaż, w ramach której gry zostały przecenione nawet o 75%. Z ciekawszych propozycji warto wymienić Syberia: The World Before – 85,79 zł, Sifu – 93,82 zł, Sherlock Holmes Chapter One – 82,09 zł, Red Dead Redemption 2 – 93,71 zł, Dying Light 2 Stay Human – 134,99 zł, DEATHLOOP – 93,37 zł, Far Cry 6 Standard Edition – 124,95 zł, RimWorld – 84,36 zł, Mafia: Trilogy – 93,37 zł, Ghostwire: Tokyo – 123,25 zł, Final Fantasy VII: Remake Intergrade – 180,51 zł, HITMAN 3 – 93,37 zł, DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT – 101,40 zł, Nioh 2 – The Complete Edition – 87,74 zł. Podane ceny (oprócz FC6) zawierają 25% kupon. Promocje trwają od dziś do 16 czerwca 2022 roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Borderlands 3 dostępny do zgarnięcia za darmo

 0