Assassin's Creed - na tę informację fani czekali od dawna. Ezio powróci już w lutym

Assassin's Creed - na tę informację fani czekali od dawna. Ezio powróci już w lutym

Ubisoft ogłosił premierę Assassin's Creed: The Ezio Collection w wersji na konsolę Nintendo Switch.

W przeszłości na "Pstryczka" trafiły już Assassin's Creed 3 Remastered, a także - w ramach pakietu The Rebel Collection - Assassin's Creed: Black Flag oraz Assassin's Creed: Rogue. Teraz do tego zacnego grona dołączą trzy kolejne tytuły, dostępne w ramach Assassin's Creed: The Ezio Collection. Już 17 lutego do sklepów trafi pakiet składający się z Assassin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood oraz Assassin's Creed: Revelations. W zestawie pojawią się też dwa filmy krótkometrażowe, przybliżające historię głównego bohatera kolekcji - Ezio Auditore da Firenze.

17 lutego do sklepów trafi składająca się z trzech gier kolekcja Assassin's Creed: The Ezio Collection w wersji na konsolę Nintendo Switch.

Ubisoft poinformował, że zespół odpowiedzialny za port starszych "Asasynów" na Switcha wykorzystał wszystkie dodatkowe możliwości konsoli. W grę zagramy w trybie handheld, w dłoniach poczujemy wibracje HD Rumble, w razie potrzeby skorzystamy z ekranu dotykowego, zaś cały interfejs zostanie dostosowany do mniejszych wyświetlaczy. Assassin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood oraz Assassin's Creed: Revelations ukazały się oryginalnie w latach 2009-2011. W 2016 roku składająca się z nich kolekcja trafiła na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Oczywiście to nie wszystko, na co czekają obecnie miłośnicy serii o bractwie asasynów. W grudniu Ubisoft zapowiedział Assassin's Creed: Świt Ragnaroku, czyli rzekomo najambitniejszy w historii cyklu dodatek (przeznaczony dla gry Assassin's Creed: Valhalla). Jego premiera odbędzie się 10 marca. Czekają na nas zupełnie nowe lokacje (cała mapa będzie stanowić trzecią część planszy znanej z podstawki), historie, zadania, postacie, wrogowie etc., a ukończenie całej przygody zajmie około 35 godzin.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed - na tę informację fani czekali od dawna. Ezio powróci już w lutym

 0