Mass Effect Legendary Edition trafi do Xbox Game Pass

Mass Effect Legendary Edition trafi do Xbox Game Pass

Zgodnie z przeciekiem Mass Effect Legendary Edition w styczniu zawita do Xbox Game Pass. Jest to następna produkcja, która wzbogaci ofertę Microsoftu. Jeśli jeszcze nie ogrywaliście odświeżonych przygód komandora Sheparda to będzie na to idealny moment.

O dodaniu Mass Effect Legendary Edition do usługi Xbox Game Pass spekulowano od pewnego czasu i wreszcie otrzymaliśmy potwierdzenie tej informacji. Microsoft zdradził, że remaster trylogii o komandorze Shepardzie pojawi się na platformie 6 stycznia w ramach kolekcji EA Play i będzie dostępny dla konsol Xbox oraz PC. Jeżeli nie macie subskrypcji Xbox Game Pass, to zawsze możecie skorzystać z EA Play kosztującego 14,99 zł miesięcznie lub 80,00 zł za cały rok. W skład Mass Effect Legendary Edition wchodzą trzy pierwsze odsłony serii skupiające się na przygodach komandora Sheparda i jego walce ze Żniwiarzami w tym wszystkie opublikowane do oryginalnych gier dodatki, które pierwotnie oferowano oddzielnie. Poprawiono oprawę graficzną, implementując rozdzielczość 4K, choć o przesiadce jakościowej na miarę ME: Andromedy nie ma mowy, gdyż nie jest to remake.

Mass Effect Legendary Edition trafi do Xbox Game Pass w ramach EA Play 6 stycznia.

Mass Effect Legendary Edition trafi do Xbox Game Pass

Mass Effect Legendary Edition to kolekcja, którą nie tyle warto ograć, ale po prostu mieć w swojej bibliotece, więc dla graczy planujących zakup trylogii na stałe może nadchodzić czas obniżek cen zestawu w związku z tym, że trafi on do Xbox Game Pass. Remastery zaraz po udostępnieniu w 2021 roku odnosiły duży sukces, który zaskoczył Electronic Arts. Dla BioWare pozytywny odbiór remasterów to dobra wiadomość po średnim Mass Effect: Andromeda. BioWare pracuje nad pełnoprawną nową odsłoną kosmicznej serii, lecz o projekcie nie wiemy nic. Zagadką pozostaje fabuła czy postaci, jakie wystąpią.

To nie wszystko, ponieważ w Xbox Game Pass pojawią się także The Anacrusis czy Spelunky 2. Pierwsza produkcja powstała z myślą o współpracy do maksymalnie czterech osób. Akcję opowieści umieszczono w odległej przyszłości kiedy ludzkość odnosi kosmiczne sukcesy, jednak wszystko komplikuje się w momencie nawiązania pierwszego kontaktu z wrogą nastawioną rasą. Spelunky 2 jest z kolei platformówką, w której kierujemy poczynaniami grotołaza poszukującego skarbów w podziemnych tunelach. Tymczasem z Xbox Game Pass pożegają się inne tytuły, o czym więcej piszemy tutaj.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect Legendary Edition trafi do Xbox Game Pass

 0