Clownfield 2042 - parodia Battlefielda 2042 trafiła na Steam i zbiera pozytywne opinie

Clownfield 2042 - parodia Battlefielda 2042 trafiła na Steam i zbiera pozytywne opinie

Battlefield 2042 nie zaliczy 2021 roku do udanych. Fatalna premiera gry EA DICE doprowadziła do krytyki graczy, a także powstania parodii, która zadebiutowała na Steam i zbiera pozytywne oceny.

Clownfield 2042 to parodia Battlefielda 2042 więc nie należy oczekiwać oprawy graficznej na najwyższym poziomie, ponieważ ta jest dość prosta, choć kolorowa. Sztuczna inteligencja także nie może równać się z większymi produkcjami. Całość ma za zadanie nabijać się z błędów trapiących BF 2042 i zapewne robi to dobrze, gdyż w przeciwieństwie do oryginału zbiera na Steam dużo pozytywnych opinii. Gracze doceniają, że Clownfield 2042 wiernie naśladuje bugi trapiące tytuł EA DICE (w chwili pisania wiadomości wystawiono 646 pozytywnych recenzji na 71 negatywnych). Clownfield 2042 jest pierwszoosobową strzelanką, w której o dziwo nie zabrakło zalążka kampanii fabularnej czy trybu multiplayer.

Clownfield 2042 to parodia Battlefielda 2042, która zbiera bardzo dobre oceny na Steam.

Zgodnie z opisem w grze kierujemy poczynaniami żołnierza wyposażonego w sześć broni zmuszonego do walki z wrogiem po katastrofie kryptograficznej spowodowanej przez NFT mającej miejsce w 2022 roku. Tajemniczy bohater jest jednym z członków organizacji No-Clowns, która powstała po upadku większości narodów. Fizyka oraz model zniszczeń są na podstawowym poziomie i oczywiście błędy, które z racji humorystycznego przeznaczenia produkcji nie zostaną wyeliminowane. Za powstanie Clownfield 2042 odpowiada ekipa z RIVERSIDE SPORTS.

Gra zawiera trzy mapy: War Island, Paradise City i The Heat oraz trzy tryby: All Out Clownfare, Hovercraft Zone, Hovercraft vs. AI oraz Clownfield Gateway. Clownfield 2042 to tania propozycja kosztująca na Steam nieco ponad 3 złote. Sam Battlefield 2042 nie cieszy się popularnością na Steam. Jak pisaliśmy ostatnio produkcję wyprzedził Battlefield 5, który zadebiutował w 2018 roku i również był krytykowany za pewne elementy, aczkolwiek w nie aż takim stopniu jak najnowsza część serii EA DICE.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Clownfield 2042 - parodia Battlefielda 2042 trafiła na Steam i zbiera pozytywne opinie

 0