ASUS przedstawia projektor ZenBeam E2 do wyświetlania treści z urządzeń mobilnych

ASUS przedstawia projektor ZenBeam E2 do wyświetlania treści z urządzeń mobilnych

ASUS prezentuje ZenBeam E2, bezprzewodowy mini projektor z trybem Auto Portrait do wyświetlania treści z urządzeń mobilnych. Jest on wyposażony w źródło światła LED o mocy 300 lumenów, co umożliwia wyświetlanie ostrego i jasnego obrazu w rozdzielczości WVGA (854 x 480 pikseli), a ponadto oferuje głośnik 5 W.

ZenBeam E2 można podłączyć do źródła sygnału wideo przez gniazdo HDMI, a ponadto obsługuje on bezprzewodowy screen mirroring. Zintegrowana bateria zapewnia maksymalnie 4 godziny odtwarzania wideo i pozwala wykorzystać projektor jako powerbanka do ładowania urządzeń mobilnych. Do ochrony oraz użytkowania mobilnego w zestawie z kompaktowym projektorem ZenBeam E2 zawarta jest praktyczna saszetka. Urządzenie dysponuje trybem Auto Portrait, który pozwala użytkownikom na zmianę orientacji sprzętu podczas użytkowania. Zmiana następuje zawsze wtedy, gdy ZenBeam E2 zostaje przemieszczony z orientacji poziomej do pionowej i odwrotnie.

ASUS prezentuje ZenBeam E2, bezprzewodowy mini projektor z trybem Auto Portrait do wyświetlania treści z urządzeń mobilnych.

ASUS przedstawia projektor ZenBeam E2 do wyświetlania treści z urządzeń mobilnych

Zintegrowany czujnik G automatycznie usuwa czarne boczne paski w trybie Auto Portrait, co pozwala użytkownikom cieszyć się treściami multimedialnymi i strumieniowaniem na żywo, na większym ekranie. Dzięki zawartemu w zestawie adapterowi Wi-Fi projektor ZenBeam E2 obsługuje bezprzewodowy screen mirroring, co umożliwia strumieniowanie treści z urządzeń z systemem Android, iOS i Windows 10, aby cieszyć się rozrywką w rozdzielczości HD. Ponadto jest wyposażony w port HDMI dla kompatybilności z szeroką gamą źródeł sygnału, jak również port USB Type-A, do podłączenia adaptera USB Wi-Fi oraz do ładowania urządzeń zewnętrznych.

Projektor jest kompatybilne z treściami w FHGD i oferuje źródło światła LED o mocy 300 lumenów o maksymalnej żywotności 30 000 godzin dla długiego okresu użytkowania. Projektor waży tylko 410 gramów i wyróżnia się ultrakompaktowymi wymiarami 110 x 39,5 x 107 mm. ASUS ZenBeam E2 będzie dostępny w polskich sklepach już w październiku 2021 roku, w sugerowanej cenie około 1459 złotych.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS przedstawia projektor ZenBeam E2 do wyświetlania treści z urządzeń mobilnych

 0