ASUS ROG Phone 6 bez tajemnic. Gamingowy flagowiec zaprezentowany w pełnej krasie

ASUS ROG Phone 6 bez tajemnic. Gamingowy flagowiec zaprezentowany w pełnej krasie

Jeśli przecieki się potwierdzą, ASUS w tym tygodniu zaprezentuje swój nowy flagowy smartfon dla graczy, czyli ROG Phone 6. Nie musimy jednak czekać na oficjalną prezentację telefonu, by dobrze mu się przyjrzeć, ponieważ portal WinFuture opublikował całą galerię grafik, prezentujących ten sprzęt z różnych kątów. 

WinFuture opublikowało grafiki gamingowego smartfona ASUS ROG Phone 6. Jak widać na renderach, ten otrzymał niewielki ekran Matrix LED na tylnym panelu, który prezentuje logo producenta. ASUS używa podobnej funkcji (AniMe Matrix) w swoich laptopach, choćby testowanym przez nas niedawno modelu Zephyrus G14, więc spodziewać możemy się tu czegoś o podobnej funkcjonalności, z szerokim zakresem personalizacji. Jak widać, na zdjęciach prezentowany jest czarny wariant smartfona ASUS ROG Phone 6, ale poprzednie przecieki potwierdzały istnienie białej wersji. 

Jeśli przecieki się potwierdzą, ASUS w tym tygodniu zaprezentuje swój nowy flagowy smartfon dla graczy, czyli ROG Phone 6.

Ogólnie rzecz biorąc, ROG Phone 6 zdaje się dość gruby, czego należy się spodziewać, biorąc pod uwagę, że smartfon ma być dostarczany z dużą baterią o pojemności 6000 mAh oraz ulepszonym chłodzeniem. Z boku znajduje się przycisk zasilania, który może, ale nie musi, pełnić funkcję czytnika linii papilarnych. Na zdjęciach widać również tackę karty SIM pomalowaną na inny kolor, która ma różne wykończenie, aby użytkownicy wiedzieli, gdzie się znajduje. Ramki pod i nad ekranem nie są może zbyt grube, ale wyraźnie widoczne, ale w zamian nie otrzymujemy wcięcia w ekranie czy otworu na kamerkę przednią.  

ASUS ROG Phone 6 powinien oferować 6,78-calowy ekran OLED od Samsunga o rozdzielczości FHD+ i odświeżaniu 165 Hz. Sercem urządzenia będzie procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, wspomagany przez 18 GB pamięci RAM. Wspomniana już podwójna bateria o pojemności 6000 mAh doczeka się zaś obsługi szybkiego ładowania o mocy 65 W, a za możliwości fotograficzne odpowiadać ma potrójny moduł aparatu z 50 MP sensorem głównym (choć część przecieków wskazuje na 64 MP) i 13 MP szerokokątną jednostką - nie znamy szczegółów trzeciego aparatu. Całość podobno mierzy 10,39 mm grubości i waży 229 g.

ASUS będzie oferować dość masywny i nieporęczny zewnętrzny cooler o nazwie AeroActive Cooler 6, ale na pewno nie będzie to jedyne akcesorium dostępne dla tego smartfona. Wszystkie szczegóły powinniśmy poznać już jutro, wraz z oficjalną prezentacją telefonu.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS ROG Phone 6 bez tajemnic. Gamingowy flagowiec zaprezentowany w pełnej krasie

 0