Battlefield 2042: Premiera gry przesunięta, ale nadal zagramy w 2021 roku

Battlefield 2042: Premiera gry przesunięta, ale nadal zagramy w 2021 roku

To już oficjalnie. EA Dice potwierdziło plotki krążące wokół prawdopodobnego przesunięcia premiery Battlefield 2042 i otrzymaliśmy oświadczenie. Gra ukaże się jednak nie w 2022 roku, a 19 listopada bieżącego roku.

Ostatnio słyszymy tylko o tym, że twórcy decydują się na przesunięcie premiery swoich gier. Najpierw rodzime studio Techland ogłosiło, że jest zmuszone przesunąć premierę Dying Light 2 na luty 2022 roku, a teraz to samo czeka długo wyczekiwanego przez fanów Battlefielda 2042. Dokładnych powodów tego stanu rzeczy nie znamy, ale możemy się domyślać, że produkcje trapią błędy natury technicznej. Miejmy nadzieję, że taka "obsuwa" wyjdzie produkcji na dobre i otrzymamy grę, która działa wyśmienicie na wszystkich platformach i fani serii będą zadowoleni.

Premiera Battlefield 2042 przesunięta. Zagramy jeszcze w tym roku - 19 listopada.

Tak jak już wspomnieliśmy, EA Dice wydało oświadczenie w tej sprawie, które brzmi tak: "Podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery Battlefield 2042, a jej data ustalona została na 19 listopada 2021 roku. Tworzenie next-genowego Battlefielda w czasie panującej na świecie pandemii spowodowało nieprzewidziane problemy i wyzwania dla programistów. Mieliśmy nadzieję, że zespół powróci na czas do biur podczas zbliżania się do ustalonej wcześniej premiery, ale jest to aktualnie zbyt nadal niebezpieczne. Uważamy więc, że sytuacja taka wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Dziękujemy za inspirację i wierzymy w produkcję, do której wprowadzimy ostatnie szlify i poprawki. Informacje dotyczące bety Battlefield 2042 pojawią się jeszcze w tym miesiącu." - Oskar Gabrielson i zespół programistów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield 2042: Premiera gry przesunięta, ale nadal zagramy w 2021 roku

 0