Call of Duty: Modern Warfare (2022) na przecieku. Gra zaoferuje szereg nowości

Call of Duty: Modern Warfare (2022) na przecieku. Gra zaoferuje szereg nowości

Do premiery Call of Duty: Vanguard pozostało kilka dni, tymczasem do sieci trafiły informacje o Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022), który będzie kolejną częścią popularnej serii wnoszącą szereg nowości.

Reboot Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje w przyszłym roku i zaoferuje kilka elementów, których brakuje w oryginalne z 2009 roku. Według lekaera ralphsvalve tak jak w przypadku pierwszego Modern Warfare dostaniemy zmienioną w pewnych aspektach kampanię fabularną, a także system moralny. Scenarzyści postawią na mroczniejszy, brutalniejszy czy wręcz makabryczny klimat opowieści. Żołnierze mogą przeżyć potyczkę z graczem i błagać go o pozostawienie przy życiu, co będzie kwestią wyboru. Do tego oponenci mają mieć halucynacje i np. rozpaczliwie wołać matkę.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) ma mieć brutalniejszą i mocniejszą kampanię fabularną. Nie zabraknie przeciwników błagających gracza o życie.

Dodatkowo pojawią się animacje oderwanych kończyn czy postaci próbujących zatamować sobie krwawienie. Będzie także animacja zacinania się broni oraz opcja odzyskania pocisku, który wypadł z komory. Kompas moralny ma, z kolei przypominać rozwiązanie obecne w Red Dead Redemption 2, w efekcie w fabule nie zabraknie różnych wyborów. Pojawią się też przypadki, kiedy bohater zareaguje odpowiednio do danej sytuacji. Zebrane informacje dotyczą pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami znanego leakera Tom Hendersona, jednak obejmują one kampnię fabularną a o multiplayerze wiemy dość mało.

Do rozgrywki sieciowej wróci nielubiana opcja Skill Based Matchmaking dobierająca graczy na podstawie umiejętności. Oprócz tego dra zostanie zintegrowana z battle royale Warzone. Do wspomnianych rewelacji należy podchodzić z dystansem, gdyż są one nieoficjalne. Powrót Modern Warfare nie dziwi zważywszy na świetną sprzedaż osiąganą przez dotychczasowe odsłony serii. Modern Warfare z 2019 roku nadal cieszy się uznaniem fanów i nie może narzekać na pustki na serwerach.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare (2022) na przecieku. Gra zaoferuje szereg nowości

 0