Amazon Prime Gaming z interesującą ofertą na listopad. Fani Tomb Raidera znajdą tu coś dla siebie

Amazon Prime Gaming z interesującą ofertą na listopad. Fani Tomb Raidera znajdą tu coś dla siebie

Amazon Prime wszedł do Polski z przytupem. Usługa kosztuje w kraju 49 zł na rok lub 10,99 złotych miesięcznie co jest dobrą ofertą jeżeli kupujemy przez internet, oglądamy filmy, seriale albo gramy w gry. Właśnie dla tej ostatniej grupy w ramach Twitch Prime przygotowano comiesięczny katalog gier, które przypiszemy do konta. Amazon ujawnił listopadową propozycję, która jest dość interesująca.

Abonenci Amazon Prime Gaming będą mogli odebrać od 1 listopada następujące gry: Dragon Age Inquisition, Control Ultimate Edition, Rise of the Tomb Raider, Rogue Heroes, Liberated, Puzzle Agent 2, Demon Hunter 2: New Chapter, Brakes Are For Losers oraz Secret Files: Sam Peters. Nie wiemy jakim platformom dedykowane są przytoczone tytuły, ale nie należy wykluczyć, że zostaną udostępnione one w formie kluczy na Steam, GOG lub Epic Games Store. Z drugiej strony być może koniecznie będzie skorzystanie z dedykowanego klienta Amazona jak to wielokrotnie bywało w przeszłości. Na szczególne wyróżnienie zasługują tu dwie pozycje: Rise of the Tomb Raider i Control. Fani przygód Lary Croft dostają tu coś dla siebie, natomiast Control był wprawdzie rozdawany na Epic Games Store, ale jedynie w podstawowej wersji bez dodatków.

Abonenci Amazon Prime Gaming będą mogli przypisać od listopada m.in. Rise of the Tomb Raider i Control Ultimate Edition.

Control Ultimate Edition oprócz podstawki zawiera jeszcze wszystkie aktualizacje, dodatkowe tryby czy DLC rozszerzające fabułę. W The Foundation ponownie wcielamy się w główną bohaterkę Jesse Faden, która musi odnaleźć zaginioną członkinię zarządu Helen Marshall (zaginęła ona w trakcie wydarzeń przedstawionych we wcześniejszej fabule). Dodatek wprowadza całkowicie nową lokację, a samą treść odblokujemy dopiero po przejściu głównej wersji gry. W AWE naszym zadaniem pozostaje odnalezienie tajemniczej istoty od dawna przebywającej w zamkniętym oraz opuszczonym terenie. Warto wspomnieć, że to rozszerzenie łączy Control z Alan Wake, czyli inną produkcją Remedy Entertainment, która w tym roku dostała zremasterowaną edycję.

Rise of The Tomb Raider to kontynuacja historii zapoczątkowanej w pierwszej odsłonie trylogii o przygodach młodszej Lary Croft, w której bohaterka kontynuuje zmagania z zakonem Trójcy, a także trafia na Syberię w poszukiwaniu tajemniczego Proroka. Jej celem staje się też miasto Kiteż mające być źródłem nieśmiertelności. Gra była początkowo dostępna wyłącznie na konsolach Xbox, za co Microsoft zapłacił niemało. Zgodnie z informacją kosztowało go to od 75 do 100 mln USD, więc środki te zwróciłyby się wydawcy już za samą wyłączność tytułu. Produkcja odniosła jednak sukces również na innych platformach.

Lista gier w Amazon Prime Gaming (listopad 2021):

  • Control Ultimate Edition
  • Dragon Age Inquisition
  • Rise of the Tomb Raider
  • Brakes Are For Losers
  • Demon Hunter 2: New Chapter
  • Liberated
  • Puzzle Agent 2
  • Rogue Heroes
  • Secret Files: Sam Peters

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon Prime Gaming z interesującą ofertą na listopad. Fani Tomb Raidera znajdą tu coś dla siebie

 0