Call of Duty: Modern Warfare 2 - nowe doniesienia. Prezentacja w czerwcu?

Call of Duty: Modern Warfare 2 - nowe doniesienia. Prezentacja w czerwcu?

Nowe szczegóły na temat Call of Duty: Modern Warfare 2 przekazał niezawodny Tom Henderson.

Znany i wiarygodny informator przedstawił parę konkretów dotyczących najnowszej odsłony COD-a, powołując się przy tym na kilka różnych źródeł. Najciekawsza informacja to chyba ta o pierwszej oficjalnej prezentacji gry, do której rzekomo dojdzie w czerwcu. Według innego informatora - TheGhostOfHope - zaplanowano ją na 2 czerwca. "Z tego, co słyszałem, 2 czerwca zobaczymy pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2. Wcześniej była mowa o 30 maja, ale to ten sam tydzień, więc pozostajemy blisko" - napisał leaker na Twitterze.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zostanie oficjalnie zaprezentowane w czerwcu - twierdzi Tom Henderson, renomowany leaker.

Hendersonowi nie udało się potwierdzić tej daty, ale to, że Activision pokaże Call of Duty: Modern Warfare 2 w czerwcu, wydaje się niemal pewne. Sama prezentacja ma mieć formę zwiastuna, w którym zobaczymy między innymi fragmenty kampanii single player. Na tym nie koniec. W trailerze szykowanym na prezentację Call of Duty: Modern Warfare 2 ma się znaleźć także zaproszenie na bardziej obszerny pokaz rozgrywki z kampanii dla pojedynczego gracza. Prawdopodobnie dojdzie do niego w okresie, w którym do tej pory odbywały się targi E3 (te - jak wiadomo - w tym roku nie dojdą do skutku). Prawdopodobną datą wydaje się 9 czerwca. W tym czasie odbędzie się konferencja Summer Game Fest.

W Call of Duty: Modern Warfare 2 przeniesiemy się ponownie do nieodległej przyszłości i weźmiemy udział w działaniach wojennych przy wykorzystaniu futurystycznej broni. Activision podchodzi do gry wyjątkowo ambitnie, chcąc zatrzeć kiepskie wspomnienia o ostatniej odsłonie serii - Call of Duty: Vanguard. Wydany w ubiegłym roku COD sprzedał się na tyle słabo, że koncern nawet nie przedstawił oficjalnych wyników finansowych. Jednym z powodów tego stanu rzeczy miała być niechęć graczy do realiów drugiej wojny światowej, w których osadzona została gra (zarówno kampania single player, jak i moduł sieciowy).

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 2 - nowe doniesienia. Prezentacja w czerwcu?

 0