FIFA 22 dostanie przydatną funkcję

FIFA 22 dostanie przydatną funkcję

EA zapowiedziało dodanie przydatnej funkcji do gry FIFA 22, która połączy ze sobą posiadaczy konsol PlayStation i Xbox. Jest to opcja wyczekiwana przez fanów piłkarskiej serii od dawna.

Cross-play to popularna funkcja dostępna w różnych grach sieciowych, której wyraźnie brakowało w serii FIFA. EA Sports postanowiło zmienić ten stan rzeczy, zapowiadając wprowadzenia opcji wspólnego grania w grze FIFA 22 między graczami PlayStation, Xbox. Funkcja zostanie zaimplementowana wkrótce (dokładna data będzie podana w przyszłości) a skorzystać z niej mogą użytkownicy PS5, Xbox Series X/S oraz platformy Google Stadia. W pewnym sensie dzięki usłudze Google skorzystają na tym również właściciele komputerów. Nim cross-play na dobre trafi do FIFY 22, będą przeprowadzone testy łączenia się z różnymi platformami w meczach towarzyskich online i sezonach online. Zagramy więc ze znajomymi lub losowymi przeciwnikami.

FIFA 22 dostanie funkcję cross-play, która pozwoli zagrać wspólnie graczom z PS5, Xbox Series X/S i Google Stadia.

FIFA 22 dostanie przydatną funkcję

Testy pozwolą sprawdzić, czy nie wystąpią błędy w działaniu funkcji cross-play. Co ważne, rozgrywkę międzyplatformową można włączyć albo wyłączyć w menu produkcji. Zabawa w ramach cross-play może pozytywnie wpłynąć na Google Stadia. Z grania w chmurze powinno skorzystać więcej graczy FIFY 22 pochodzących z PC. Warto wspomnieć, że cross-play jest dostępny w innym tytule Electronic Arts, Apex Legends. Cieszycie się, że funkcja ta będzie w FIFIE 22?

FIFA 22 dostanie przydatną funkcję

Należy przy okazji przypomnieć, iż FIFA 22 trafiła do majowego PS Plus, w ramach którego abonenci przypiszą grę do konta bez dodatkowych opłat. Najnowsza odsłona serii piłkarskiej EA Sports zawiera technologię Hypermotion pozwalającą na użycie ponad 4000 nowych animacji i usprawnienie inteligencji piłkarzy. Oprócz odświeżonego trubu VOLTA do produkcji wraca doskonale znany tryb Ultimate Team z nowymi wydarzeniami, a także sezony online i Wirtualne Kluby. Sama gra nie zawiera zbyt wielu nowości i pod wieloma względami przypomina poprzednie części.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 22 dostanie przydatną funkcję

 0