Call of Duty - tegoroczna odsłona ma się ukazać wcześniej. Zapowiedź już latem?

Call of Duty - tegoroczna odsłona ma się ukazać wcześniej. Zapowiedź już latem?

Tom Henderson twierdzi, że zaplanowany na ten rok Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się wcześniej niż ostatnie odsłony serii.

Jest kilka rzeczy, których możemy być pewni, gdy tylko przychodzi jesień. Z drzew spadają liście, dzień robi się krótszy... a do sklepów trafia kolejna odsłona serii Call of Duty. Jednak ta zaplanowana na ten rok - Call of Duty: Modern Warfare 2 - może ujrzeć światło dzienne wcześniej niż się spodziewaliśmy. Według Toma Hendersona, znanego branżowego informatora, dojdzie do tego nie w listopadzie (jak w przypadku dwóch ostatnich odsłon COD-a), a w październiku. Miał "słyszeć plotki" na ten temat. Jednak Henderson to postać na tyle wiarygodna, że można dać wiarę temu, co napisał na Twitterze.

Kolejna odsłona Call of Duty trafi do sklepów w październiku, a do oficjalnej zapowiedzi dojdzie latem? Tak twierdzi Tom Henderson, znany branżowy insider.

Activision miało podjąć taką decyzję z powodu kiepskiej sprzedaży ubiegłorocznej części - Call of Duty: Vanguard. Jeśli to prawda, nie tylko zagramy w Call of Duty: Modern Warfare 2 wcześniej niż się spodziewaliśmy, ale także poznamy go bliżej stosunkowo szybko. Henderson przekonuje, że do oficjalnej zapowiedzi gry może dojść już latem. Podaje także, że Activision niedługo po premierze Call of Duty: Modern Warfare 2 planuje wypuścić dużą aktualizację do Call of Duty: Warzone.

Co na tę chwilę wiemy o Call of Duty: Modern Warfare 2? Niewiele. Według krążących po sieci doniesień, w kampanii single player, która znajdzie się w nowym COD-zie, spotkamy się ponownie z Generałem Shepherdem i odwiedzimy Amerykę Południową, a wśród naszych przeciwników pojawią się członkowie karteli narkotykowych. Jednak na potwierdzenie lub zaprzeczenie tym pogłoskom musimy poczekać do oficjalnej zapowiedzi... albo do kolejnych przecieków autorstwa Toma Hendersona czy innego wiarygodnego leakera.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty - tegoroczna odsłona ma się ukazać wcześniej. Zapowiedź już latem?

 0