Star Wars Jedi: Fallen Order 2 powstaje i ma zostać zapowiedziane przed E3 2022

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 powstaje i ma zostać zapowiedziane przed E3 2022

Star Wars Jedi: Upadły zakon odniósł sukces, który zaskoczył nawet Electronic Arts. Nic więc dziwnego, że Respawn Entertainment ma pracować nad kontynuacją gry, która powinna zostać ogłoszona jeszcze przed targami E3 2022.

Respawn Entertainment kojarzone głównie z Titanfall oraz Apex Legends zdołało opracować całkiem udane Star Wars Jedi: Upadły zakon opowiadające o bohaterze, który jako jeden z nielicznych rycerzy Jedi przeżył i stara się przetrwać w nieprzyjaznym dla niego świecie. Deweloperzy skupiają się na rozwoju battle royale Apex Legends, zaś Vince Zampella założyciel studia przeszedł do EA, aby kierować serią Battlefield, ale studio nie zapomniało o swojej serii i rozwija jej kontynuację. Według Jeffa Grubba Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 zostanie pokazany w najbliższej przyszłości jeszcze przed targami E3 2022.

Respawn Entertainment pracuje nad Star Wars Jedi: Upadły zakon 2, który ma zostać zapowiedziany przed targami E3 2022.

Wprawdzie gra będzie pokazana na wspomnianym wydarzeniu, to oficjalna zapowiedź nastąpi na innej konferencji najpewniej w maju. 4 maja odbywa się święto fanów Star Wars oraz prezentacja wszystkich rzeczy związanych ze słynną kosmiczną serią, więc będzie to właściwy moment do ujawnienia Star Wars Jedi: Upadły zakon 2. Nie jest powiedziane, iż tytuł zadebiutuje w bieżącym roku i szansa na to nie jest zbyt duża, a najpewniejszym terminem wydaje się 2023 rok. Respawn Entertainment nigdy oficjalnie nie potwierdził prac nad sequelem, aczkolwiek w zeszłym roku szukano producenta, który pracowałby nad nowym tytułem Star Wars. Star Wars Jedi: Fallen Order jest obecnie dostępne na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC oraz Google Stadia.

W produkcję zagrało 20 milionów graczy, a szansa na poprawienie tej statystyki jest właśnie teraz, ponieważ trafiła ona do Prime Gaming. Klucz Origin mogą odebrać wszyscy abonenci usługi Amazon Prime kosztującej Polsce 49 zł za rok. Star Wars Jedi: Upadły zakon został wydany pod koniec 2019 roku. Historia o losach Padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną Rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Odbudowując zakon musimy przejść szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy oraz opanować sztukę władania mieczem świetlnym.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars Jedi: Fallen Order 2 powstaje i ma zostać zapowiedziane przed E3 2022

 0