Star Wars Jedi: Upadły zakon dostępny w Amazon Prime Gaming

Star Wars Jedi: Upadły zakon dostępny w Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming sprawił niespodziankę fanom Gwiezdnych wojen, udostępniając w ramach subskrypcji grę Star Wars Jedi: Upadły zakon. Nie jest to jedyna produkcja, którą odbierzemy za darmo.

W styczniu Amazon Prime Gaming przygotował nowy zestaw gier, o którym wiedzieliśmy już wcześniej, aczkolwiek w ostatnim momencie do sieci trafiła plotka o dodatkowej grze - Star Wars Jedi: Upadły zakon. Jak się finalnie okazało przeciek był prawdziwy, zaś tytuł umieszczony w uniwersum Gwiezdnych wojen możemy odebrać bez opłat, jeżeli mamy wykupiony abonament Amazon Prime. W przypadku użytkowników z Polski cena nie jest wysoka, ponieważ roczna subskrypcja kosztuje 49 złotych, a w zamian uzyskamy dostęp nie tylko do katalogu gier rozdawanych co miesiąc, ale również platformy z filmami i serialami czy darmowej wysyłki ze sklepu Amazona. Star Wars Jedi: Upadły zakon odbierzemy w formie klucza Origin i o dziwo to jedyna pozycja, którą aktywujemy na zewnętrznej platformie, bowiem resztę przypisano do kont Amazona i Epic Games.

Abonenci Amazon Prime Gaming mogą odebrać w styczniu grę Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Star Wars Jedi: Upadły zakon został wydany pod koniec 2019 roku. Produkcja zebrała przyzwoite oceny, choć o hicie raczej nie ma mowy. Tytuł oferuje wyłącznie kampanię singleplayer opowiadającą o losach Padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną Rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Odbudowując zakon musimy przejść szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy oraz opanować sztukę władania mieczem świetlnym. W przeciwieństwie do Battlefronta Upadły zakon nie jest klasyczną strzelanką tylko przygodową grą akcji łączącą różne gatunki. Jednym z filarów rozgrywki są walki z użyciem miecza świetlnego ewoluującego razem z nami. Za projekt odpowiada studio Respawn Entertainment znane szerszej publiczności ze stworzenia Titanfalla i Apex Legends.

Lista gier do odebrania w Prime Gaming:

  • Star Wars Jedi: Fallen Order – klucz Origin
  • Total War: WARHAMMER – konto Epic Games
  • World War Z: Aftermath – konto Epic Games
  • Two Point Hospital
  • WRC 7
  • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
  • Abandon Ship
  • In other Waters
  • Paper Beast: Folded Edition

Oprócz Star Wars Jedi: Upadły zakon w styczniowym Prime Gaming udostępniono WRC 7, Two Point Hospital, Paper Beast: Folded Edition, Abandon Ship oraz In other Waters. Two Point Hospitalpozwala nam wcielić się w ordynatora kierującego szpitalem w miasteczku Two Point County. Oprócz leczenia pacjentów oraz ratowania ich życia należy także dbać o podstawowe potrzeby podopiecznych: jedzenie czy rozrywki. Rozgrywkę w WRC 7 oparto na rajdach z wymagającym modelem jazdy - auta są ciężkie w opanowaniu na trasach pełnych dziur, niebezpiecznych zakrętów czy wzniesień.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars Jedi: Upadły zakon dostępny w Amazon Prime Gaming

 0