Techland zdradza ile godzin zajmie ukończenie Dying Light 2. Szykujcie się na długie wieczory

Techland zdradza ile godzin zajmie ukończenie Dying Light 2. Szykujcie się na długie wieczory

Dying Light 2 o ile znów nic nie stanie na przeszkodzie zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Jest to gra na wiele godzin, o czym poinformowali sami twórcy, zdradzając, że jej pełne ukończenie pochłonie z naszego wiele godzin.

Dying Light 2 to kontynuacja pozytywnie odebranej gry o postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie, serii zapoczątkowanej przez polski Techland w 2015 roku. Produkcja pojawi się 4 lutego 2022 roku i nie będzie propozycją na kilka wieczorów tylko znacznie dłużej. Zgodnie z informacją przekazaną przez deweloperów przejście wszystkiego na 100% wliczając do tego wykonanie wszelkich aktywności m.in. zadań pobocznych zajmie nam 500 godzin. 20 godzin zajmie natomiast ukończenie głównego wątku fabularnego. Reakcje graczy są różne - jedni są zadowoleni, iż spędzą tyle czasu w postapokaliptycznym uniwersum, z kolei pozostali uważają, że zrobienie większości rzeczy lub wszystkich będzie męczące. Cóż czas zdecydowanie przebija to większość dostępnych gier.

Ukończenie Dying Light 2 na 100% zajmie nam 500 godzin.

Skupiając uwagę na głównej fabule i zadaniach pobocznych ukończenie tytułu pochłonie 70-80 godzin więc jest to wynik typowy dla rozbudowanych pozycji. Opowieść Dying Light 2 rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z jedynki i nie musimy rozumieć tego, co wydarzyło się we wcześniejszym epizodzie. Po opanowaniu wirusa w mieście Harran władze oraz naukowcy badali zmutowany szczep wścieklizny, szukając w nim zastosowania zarobkowego oraz militarnego. Doprowadziło to do tragedii, a wirus wywołał światową pandemię. Jako gracz trafiamy do miasta Villedor, w którym umieszczono akcję gry i kierujemy losami nowego bohatera Aidena Caldwella.

Produkcję zaprezentowano w ubiegłym miesiącu na rozgrywce w rozdzielczości 1080p w 60 kl./s z włączonym ray tracingiem i producent zaleca tu użycie karty graficznej GeForce RTX 3080. Jeżeli mowa o wymaganiach sprzętowych do grania w niskich ustawieniach potrzebujemy procesora Intel Core i3-9100 lub AMD Ryzen 3 2300X, 8 GB pamięci RAM oraz układu graficznego NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti lub AMD Radeon RX 560 (4 GB VRAM). Rekomendowana konfiguracja powinna być wyposażona w Intel Core i5-8600K/AMD Ryzen 5 3600X, 16 GB RAM i GeForce RTX 2060 6 GB lub AMD Radeon RX Vega 56 8 GB. Do grania w najwyższych ustawieniach potrzebujemy Core i5-8600K lub AMD Ryzen 7 3700X, 16 GB RAM i GeForce RTX 3080 10 GB. Do tego 60 GB wolnego miejsca na dysku (najlepiej SSD).

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Techland zdradza ile godzin zajmie ukończenie Dying Light 2. Szykujcie się na długie wieczory

 0