Call of Duty: Modern Warfare – przeciek ujawnia terminy beta testów gry

Call of Duty: Modern Warfare – przeciek ujawnia terminy beta testów gry

Poznaliśmy prawdopodobny harmonogram beta testów Call of Duty: Modern Warfare 2 i pierwszeństwo mają tu posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PS5. Kiedy wystartują testy?

Według lekaera Ralpha Valve użytkownicy konsol PS4 i PS5, którzy zamówią Call of Duty: Modern Warfare 2 w przedsprzedaży, otrzymają wczesny dostęp do bety w dniach od 15 do 16 września. Później zostanie ona otwarta dla wszystkich użytkowników PlayStation, między 17 a 19 września. Activision Blizzard niedawno potwierdził, że wszystkie przedsprzedażowe zamówienia Modern Warfare 2 zawierają wczesny dostęp do wersji beta gry, która będzie udostępniona na konsolach PlayStation co najmniej pięć dni wcześniej względem pozostałych platform.

Beta testy Modern Warfare 2 będą trwały od 15 do 26 września.

Testy cross-play na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC dla osób, które złożyły preoder wystartują 22 września i potrwają do 23 września, z kolei 24-26 września dostęp do bety uzyskają już wszyscy gracze. Wcześniej na podstawie informacji pochodzących z Amazon uważano, iż beta testy Modern Warfare 2 ruszą 15 sierpnia. Teraz mówi się, że doszło do opóźnienia tego wydarzenia. Doniesienia Valve potwierdził dziennikarz Tom Hednerson. Podsumowując, beta MW 2 potrwa od 15 do 26 września 2022 roku. Finalna wersja gry zadebiutuje 28 października bieżącego roku na komputerach oraz konsolach PS4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Warto wspomnieć, że do sieci wyciekły informacje o mapach nie tylko z Modern Warfare 2, ale również Call of Duty 2024. Pochodzą one z plików Warzone Mobile, znanego również jako Project Aurora. Jedna z lokacji MW2 o nazwie Grand Prix została już potwierdzona, natomiast druga miejscówka Oilfeld jest pustynią. Trzecią umieszczono w muzeum. Na liście jest ponadto Tokio, więc podczas przygody trafimy do stolicy Japonii. Zamierzacie kupić nową część Call of Duty czy wolicie Battlefielda lub jeszcze inną strzelankę?

Harmonogram beta testów Modern Warfare 2:

Weekend 1 (Playstation Exclusive)

  • Wczesny dostęp: 15 - 16 września
  • Otwarta beta: 17 - 19 września

Weekend 2 (cross-play Beta)

  • Wczesny Dostęp: 22 - 23 września
  • Otwarta beta: 24 - 26 września

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare – przeciek ujawnia terminy beta testów gry

 0