Call of Duty: Vanguard na epickim zwiastunie fabularnym

Call of Duty: Vanguard na epickim zwiastunie fabularnym

Za kilka tygodni doczekamy się premiery nowej odsłony Call of Duty: Vanguard i choć tegoroczny CoD wzbudza mieszane uczucia wśród fanów multiplayera, którzy mieli okazję wypróbować bety, tak kampania fabularna zapowiada się niezwykle ciekawe. Najnowszy trailer daje przedsmak tego co czek na graczy. 

Activision udostępniło nowy, niezwykle filmowy zwiastun Call of Duty: Vanguard. Gra jest pierwszoosobową strzelanką, której akcja toczy się podczas II wojny światowej. Jednak tym razem twórcy scenariusza zdecydowali się na pewien twist, prezentując nam alternatywną wersję historii. Zamiast rozgrywać standardowy scenariusz historyczny, kierujemy wewnętrznym zespołem ds. operacji specjalnych, który ma pokonać nowego nazistowskiego dowódcę, który chce doprowadzić do powstania Czwartej Rzeszy. Naszym celem jest oczywiście powstrzymać go za wszelką cenę. 

Kampania fabularna Call of Duty: Vanguard zapowiada się niezwykle ciekawe. Najnowszy trailer daje przedsmak tego co czek na graczy. 

Nasza drużyna składa się z żołnierzy, którzy zmagają się z własnymi problemami. Nie jest jasne, w jaki sposób poszczególne historie wpływają na kampanię, ale spodziewać należy się, że nie wszystko pójdzie gładko, ponieważ czwórka protagonistów to mocne indywidualności, które mają problem z władzą i wykonywaniem rozkazów. 

Zwiastun w polskiej wersji językowej

Grafika nowej generacji prezentuje się na zwiastunie spektakularnie i wydaje się, że całość śmiga płynnie w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K. Oprócz fragmentów historii główną atrakcją filmu są efekty świetlne i cząsteczkowe. Widok tylu eksplozji i dymu w tym samym czasie zdecydowanie wzmacnia immersję i napięcie. Jest też wiele dramatycznych momentów, które budują klimat. Wygląda na to, że fani singla w Call of Duty mogą liczyć na prawdziwą ucztę, a w tym roku wybór dla nich jest o tyle oczywisty, że Battlefield 2042 całkowicie zrezygnował z kampanii fabularnej.  

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada 2021 r. w cenie 289 zł. Grę można kupić w sklepie Battle.net lub na wybranej platformie, takiej jak PlayStation lub Xbox Live. Podczas zamawiania w przedsprzedaży dostępnych jest kilka edycji, które zapewniają dostęp do zawartości popremierowych i wiele innych bonusów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Vanguard na epickim zwiastunie fabularnym

 0