Call of Duty: Warzone 2. Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery gry

Call of Duty: Warzone 2. Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery gry

Call of Duty: Warzone 2 zadebiutuje w 2022 roku i najprawdopodobniej poznaliśmy konkretny termin udostępnienia nowej części battle royala Activision Blizzard.

Call of Duty: Warzone 2 jest kontynuacją battle royala z 2020 roku, który przez pierwsze miesiące był jedną z popularniejszych gier, ale dziś pozostaje nieco w cieniu samego siebie. Nic więc dziwnego, że Activision Blizzard chce przypomnieć graczom o marce, wydając drugą część. Za sprawą dokumentacji rzekomo należącej do wydawcy zawierającej harmonogram publikacji gier poznaliśmy datę premiery nowego battle royala. Według informacji wrzuconej na subreddit/classicwow (via Charlie Intel) Warzone 2 ma pojawić się 16 listopada 2022 roku, a więc po nadejściu Modern Warfare 2 28 października.

Warzone 2 ma zadebiutować 16 listopada 2022 roku.

Dokument wymienia Modern Warfare 2 jako „Cortez”, co jest wewnętrznym kryptonimem gry z czasem uruchomienia 27 października o godzinie 21:00. Wtedy gra trafi do sprzedaży w USA na wschodnim wybrzeżu. Do tego przecieku trzeba jednak podchodzić z dystansem, ponieważ nie został on jeszcze potwierdzony ani przez Infinity Ward, które odpowiada za MW2 oraz Warzone 2 ani przez Activision Blizzard. Zapewne w najbliższych tygodniach poznamy oficjalną datę wydania następcy Warzone powstającego od podstaw, na innym silniku graficznym.

Co ciekawe według harmonogramu 8 grudnia 2022 roku ruszy możliwość składania zamówień na Diablo 4. Warzone 2 otrzyma mapy z Modern Warfare 2, z kolei gracze będą mieli do wykonania różne zadania polegające np. na zabiciu sztucznej inteligencji lub rozbrojeniu ładunku wybuchowego. Takich lokacji pojawi się na mapie dość sporo. Warzone 2 trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Activision pracuje ponadto nad mobilnym battle royale.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Warzone 2. Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery gry

 0