Spider-Man Remastered cieszy się na Steam dużym zainteresowaniem, ale przegrywa z inną grą

Spider-Man Remastered cieszy się na Steam dużym zainteresowaniem, ale przegrywa z inną grą

Marvel's Spider-Man Remastered zadebiutował na PC dwa dni temu i wprawdzie gra cieszy się na Steam dużą popularnością to przegrywa pod tym wzlędem z God of War.

Jeszcze kilka lat temu wydanie Spider-Mana dedykowanego wyłącznie konsoli PlayStation na innych platformach nie śniło się najbardziej optymistycznym graczom, a to ze względu na zapewnienie studia Insomniac Games, że ich gra została przygotowania tylko z myślą o urządzeniu Sony i debiut na innych platformach sprzętowych jest niemożliwy. Japońska firma zaczęła jednak wypuszczać swoje tytuły także na PC i uznała, iż nic nie stoi na przeszkodzie, by Spider-Man podzielił los innych gier. Tak więc 12 sierpnia 2022 roku Marvel's Spider-Man Remastered trafił na komputery i spotkał się ze sporym zainteresowaniem graczy, choć nieimponującym.

Marvel's Spider-Man Remastered cieszy się na Steam sporym zainteresowaniem, ale na razie przegrywa z God of War.

Według danych serwisu SteamCharts Marvel's Spider-Man Remastered jest pożądaną pozycją, która w peaku mogła liczyć na 64,893 jednocześnie aktywnych graczy, zaś w chwili pisania wiadomości w rozgrywce uczestniczy 56,393 osób. Jest jednak dopiero drugą najpopularniejszą grą z PlayStation wydaną na PC. Pierwsze miejsce zajmuje God of War (2018), który w peaku mógł liczyć na 73,529 graczy a aktualnie gra w niego 3,155 użytkowników platformy Valve. Oczywiście Marvel's Spider-Man Remastered to świeża gra więc można oczekiwać, że podbije statystyki w ciągu najbliższych dni, aczkolwiek nie wiemy jak mocno. God of War gorący okres ma natomiast za sobą.

Spider-Man Remastered cieszy się na Steam dużym zainteresowaniem, ale przegrywa z inną grą Test kart graficznych w Marvel's Spider-Man Remastered. Jak mocnego sprzętu wymaga człowiek pająk?

W sieci udostępniono porównanie poszczególnych wersji Spider-Mana. Na pierwszy rzut oka wydanie PC i PlayStation 5 nie różni się od siebie, choć wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach i tak największe rozbieżności dostrzeżemy w przypadku cieniowania, okluzji otoczenia i odbić w śledzeniu promieni. Tytuł przetestowano na komputerze wyposażonym w kartę graficzną GeForce RTX 3080 przy wykorzystaniu maksymalnych ustawień graficznych. Pełne porównanie znajdziecie tutaj.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spider-Man Remastered cieszy się na Steam dużym zainteresowaniem, ale przegrywa z inną grą

 0