Call of Duty: Warzone 2 – ujawniono nowe informacje o battle royale

Call of Duty: Warzone 2 – ujawniono nowe informacje o battle royale

Call of Duty: Modern Warfare 2 to nie jedyna gra z popularnego uniwersum, która pojawi się na rynku. W przygotowaniu jest także kontynuacja Call of Duty: Warzone, o której wiemy coraz więcej.

Call of Duty: Warzone w przeciwieństwie do swojego odpowiednika z Black Ops 4 będącego jedynie dodatkiem do głównej gry odniósł sukces, chociaż dziś krytykuje go się za różne rzeczy m.in. plagi cheaterów pojawiających się pomimo fali banów. Jakiś czas temu zapowiedziano Warzone 2 mającego wnieść szereg usprawnień i w zasadzie stanowiącego odrębną, nową propozycję ze stajni Activision Blizzard. Do internetu wyciekły nowe informacje o battle royale, a ich źródłem jest youtuber NeroCinema. Część z tych detali została potwierdzona przez znanego dziennikarza oraz leakera Toma Hendersona. Wynika z nich, iż największa zmiana w Warzone dotyczy pakietów (loadout), zestawów umieszczonych w trudno dostępnych twierdzach.

W Call of Duty: Warzone 2 pojawią się pakiety, które będą umieszczone w trudno dostępnych punktach na mapie.

Zdobycie pakietów będzie więc trudniejsze niż w jedynce, ponieważ by uzyskać do nich dostęp należy wejść do budynku, a następnie wykonać misje polegające np. na zabiciu sztucznej inteligencji lub rozbrojeniu ładunku wybuchowego. Takich lokacji pojawi się na mapie dość sporo. Oprócz tego gra przejmie elementy znane z battle royala dostępnego w Black Ops 4 (Blackout). Nie zabraknie nowego ekwipunku opartego na torbach, do których włożymy ograniczoną ilość broni oraz sprzętu (liczba wolnych slotów bazuje właśnie na tym elemencie).

Call of Duty: Warzone 2 otrzyma mapy z Modern Warfare 2. Nowy battle royale powinien zostać wkrótce zaprezentowany i wtedy poznamy dokładniejsze, oficjalne informacje. Warzone 2 zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S najpewniej na początku 2023 roku. Przy okazji warto wspomnieć, że dziś startuje darmowy tydzień z Call of Duty: Vanguard, który potrwa do 24 maja. Jest to kolejne tego typu wydarzenie w grze wydanej w listopadzie 2021 roku, której sprzedaż nie zadowoliła Activision Blizzard.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Warzone 2 – ujawniono nowe informacje o battle royale

 0