Colorful przygotował PC z GeForcem RTX 4090, na który stać każdego

Colorful przygotował PC z GeForcem RTX 4090, na który stać każdego

Jak donosi VideoCardz, już za 299 CNY (ok. 200 zł) w ramach przedsprzedaży (399 CNY/270 PLN w normalnej sprzedaży) fani Colorful mogą zamówić w Chinach jedyny w swoim rodzaju komputer PC ze wszystkimi ważnymi komponentami wykonanymi z klocków.

Zestaw bazuje na rzeczywistych produktach Colorful, w tym na karcie graficznej Colorful RTX 4090 Vulcan OC, najnowszej płycie głównej dla platformy Alder Lake, Colorful iGame UltraD5 Z690 oraz pamięci DDR4 iGame Vulcan. Co prawda nie uświadczymy tu gniazda LGA1700, a niepokoi też brak informacji o szybkości pamięci DDR4, ale w zamian otrzymujemy dwóch inżynierów pracujących dzień i noc, aby zapewnić nam jak najlepszą wydajność.

Zestaw bazuje na rzeczywistych produktach Colorful, w tym na karcie graficznej Colorful RTX 4090 Vulcan OC.

Colorfull

Komputer z klocków to efekt współpracy z Pingqui Building Blocks, która wymyśliła ten naprawdę ciekawy zestaw zawierający 1123 elementy. Fani samodzielnego składania komputerów powinni być zachwyceni, ponieważ wymagane jest tu również budowanie samych komponentów, a nie tylko ich montaż. Szkoda tylko komputer nie jest kompatybilny z pamięcią z GALAX DDR5 Gamer LEGO.

Oczywiście ten komputer to zwykły gadżet, ale sam pomysł wydaje się naprawdę ciekawy, ponieważ można go wykorzystać do zaszczepienia pasji do komputerów wśród najmłodszych użytkowników, którzy dowiedzą się czegoś więcej o budowie sprzętu, służącego im na co dzień głównie do grania. W momencie pisania tego tekstu zestaw był dostępny tylko dla fanów Colorful w aplikacji społecznościowej WeChat i raczej nie trafi na zachodnie rynku, więc zainteresowani muszą pokusić się o import. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Colorful przygotował PC z GeForcem RTX 4090, na który stać każdego

 0