Corsair prezentuje mysz SABRE RGB PRO WIRELESS

Corsair prezentuje mysz SABRE RGB PRO WIRELESS

Corsair wprowadził do oferty nowy produkt z serii CHAMPION SERIES - SABRE RGB PRO WIRELESS. Premierowy sprzęt to bezprzewodowa i zaktualizowana wersja modelu SABRE RGB PRO, który zaprezentowano na początku 2021 roku.

Mysz łączy lekką i ergonomiczną konstrukcję z technologią łączności SLIPSTREAM WIRELESS oraz dedykowanym sensorem optycznym CORSAIR MARKSMAN klasy premium. SABRE RGB PRO WIRELESS to lekki produkt bezprzewodowy, ważący zaledwie 79 g. Bryła myszki została skonstruowana na podstawie opinii zawodników czołowych profesjonalnych drużyn sportów elektronicznych, takich Team Secret, Vitality, BIG i Envy. Urządzenie ma sensor optyczny CORSAIR MARKSMAN oferujący nawet 26 000 DPI. Natomiast specjalny przycisk do regulacji DPI umożliwia wybór jednego z pięciu gotowych ustawień w trakcie gry.

Corsair wprowadził do oferty nowy produkt z serii CHAMPION SERIES - SABRE RGB PRO WIRELESS.

Corsair prezentuje mysz SABRE RGB PRO WIRELESS

Sprzęt posiada też technologię CORSAIR SLIPSTREAM WIRELESS, która przesyła sygnały do komputera z prędkością poniżej 1 ms. Dodatkowo mysz od Corsair oferuje niestandardową szybkość raportowania (polling rate) na poziomie 2000 Hz. Czas działania wbudowanego akumulatora wynosi nawet do 90 godzin nieprzerwanego użytkowania. Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia tworzenie indywidualnych efektów podświetlenia RGB, mapowanie przycisków, tworzenie makr, włączenie opcji oszczędzania energii oraz regulację DPI. Wszystkie ustawienia można prosto i wygodnie przechowywać w trzech profilach zapisywanych bezpośrednio w pamięci wewnętrznej urządzenia.

SABRE RGB PRO WIRELESS jest już dostępna w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym Corsair oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów producenta. W polskich sklepach sprzęt pojawi się do końca września br. Sugerowana cena detaliczna producenta to 439,99 PLN. SABRE RGB PRO WIRELESS jest objęta dwuletnią gwarancją oraz światową pomocą techniczną.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje mysz SABRE RGB PRO WIRELESS

 0