Corsair prezentuje słuchawki HS65 SURROUND

Corsair prezentuje słuchawki HS65 SURROUND

Corsair zaprezentował nowy model słuchawek HS65 SURROUND. Urządzenie oferuje lekką konstrukcję z aluminiowym wzmocnieniem oraz miękką pianką zapamiętującą kształt ucha.

HS65 SURROUND ma lekką i wzmocnioną aluminium konstrukcję o wadze zaledwie 282 gramów, która sprzyja noszeniu zestawu przez cały dzień lub całą noc. Nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt są obszyte siatkowaną tkaniną. Pałąk jest w pełni regulowany, co pozwala graczowi dostosować jego długość w zależności od posiadanych preferencji. Ponadto, na obudowie z boku nausznika znajduje się dedykowany regulator głośności dźwięku. Słuchawki są dostępne w dwóch kolorach do wyboru – białym lub czarnym. W komplecie, wraz ze słuchawkami, użytkownik otrzyma adapter USB pasujący do złącza 3,5 mm.

Corsair HS65 SURROUND ma lekką i wzmocnioną aluminium konstrukcję o wadze zaledwie 282 gramów.

Corsair prezentuje słuchawki HS65 SURROUND

Adapter pozwala szczegółowo dopasowywać ustawienia audio w aplikacji Corsair iCUE lub odtworzyć dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1 na komputerach PC oraz Mac. Technologia Sonarworks SoundID tworzy indywidualny profil użytkownika na podstawie szybkiej, prostej i intuicyjnej oceny osobistych preferencji z wykorzystaniem próbek dźwiękowych. Uniwersalne złącze 3,5 mm zapewnia kompatybilność z konsolami PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S lub X, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi i nie tylko. Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają znakomity dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz.

HS80 RGB USB

HS65 SURROUND

HS55 SURROUND

HS55 STEREO

SoundID

X

TAK

X

X

Częstotliwość do 40 kHz (zakres)

TAK

X

X

X

Złącze 3,5 mm

X

TAK

TAK

TAK

Połączenie USB

TAK

TAK (ADAPTER)

TAK (ADAPTER)

X

Dolby Audio 7.1 na PC oraz Mac

TAK

TAK

TAK

X

Wszechkierunkowy mikrofon

TAK

TAK

TAK

TAK

Wyłączanie mikrofonu przez podniesienie

TAK

TAK

TAK

TAK

50-milimetrowe przetworniki

TAK

TAK

TAK

TAK

Nauszniki z pianki zapamiętującej kształt ucha

TAK

TAK

TAK

TAK

Uniesiony pałąk

TAK

X

X

X

Regulacja pałąka

X

TAK

TAK

TAK

RGB

TAK

X

X

X

Rozdzielczość typu 24 bity/96 kHz

TAK

TAK (ADAPTER)

TAK (ADAPTER)

X

Sugerowana cena detaliczna

569 PLN

389 PLN

349 PLN

309 PLN

Dodatkowo słuchawki wspierają dźwięk Sony Tempest 3D na PS5. Wraz z premierą HS65 SURROUND na rynku pojawiły się trzy inne gamingowe zestawy słuchawkowe – Corsair HS80 RGB USB, HS55 STEREO i HS55 SURROUND. Wszystkie cztery produkty są dostępne w wersjach białej i czarnej. HS65 SURROUND, HS80 RGB USB, HS55 SURROUND i HS55 STEREO są już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym firmy Corsair. Na półkach polskich sklepów premierowe gamingowe zestawy słuchawkowe kalifornijskiego producenta pojawią się już w maju 2022 roku. Wszystkie zaprezentowane modele są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową pomocą techniczną producenta.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje słuchawki HS65 SURROUND

 0