Cyberpunk 2077 nie ma bardzo długiej historii, bo mnóstwo osób nie dotrwało do końca Wiedźmina 3

Cyberpunk 2077 nie ma bardzo długiej historii, bo mnóstwo osób nie dotrwało do końca Wiedźmina 3

Cyberpunk 2077 będzie miał krótszą fabułę niż Wiedźmin 3, ostatnia ogromna gra z otwartym światem, którą stworzył CD Projekt Red. Jeden z projektantów questów w Cyberpunk 2077 wyjaśnił, że deweloper otrzymał liczne zażalenia dotyczące długości Wiedźmina 3 i że patrząc na dane, wielu graczy nigdy nie zdołało go ukończyć (sic!). "Główna fabuła gry Cyberpunk 2077 jest nieco krótsza niż Wiedźmina 3" - powiedział starszy projektant zadań Patrick Mills podczas panelu ze streamerem CohhCarnage podczas transmisji Night City Wire. „Otrzymaliśmy wiele skarg na to, że główna historia Wiedźmina 3 jest po prostu zbyt długa, a patrząc na wskaźniki, widać ogromną liczbę ludzi, którzy grali w tę grę naprawdę długo, ale nigdy nie dotarli do końca”.

Cyberpunk 2077 ma mieć historię sporo krótszą niż Wiedźmin 3, którego według CDProjekt Red rzekomo mało kto ukończył.

Zgodnie z How Long to Beat, portalem który zbiera dane o ukończeniu gry, pośpieszne przechodzenie głównej historii Wiedźmina 3 i ignorowanie wszystkiego innego może zająć zaledwie 32 i pół godziny, podczas gdy bardziej spokojna rozgrywka, która obejmuje główną historię i dodatki, zajmuje niemal do 300 godzin. Według ankietowanych graczy, kompletne przejście gry trwa od 116 do prawie 469 godzin.

Jednakże krótszy nie oznacza prostszy. Dowiedzieliśmy się już, że CD Projekt Red ma "znacznie głębszy" system odgrywania ról niż ten, który można znaleźć w Wiedźminie 3, a po premierze planuje wydać więcej dodatkowej zawartości w postaci rozszerzeń DLC niż otrzymał Wiedźmin 3. Po kilku opóźnieniach data premiery Cyberpunk 2077 jest już wreszcie całkowicie pewna i zbliża się coraz większymi krokami. Kilka dni temu ujawniono również wymagania systemowe Cyberpunk 2077, więc macie jeszcze chwilę na przygotowanie swoich PeCetów, o ile jakimś cudem nie spełniacie nawet minimum.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 nie ma bardzo długiej historii, bo mnóstwo osób nie dotrwało do końca Wiedźmina 3

 0