Cyberpunk 2077 - wyciekł zwiastun „największej aktualizacji”. Otrzymamy obiecane DLC?

Cyberpunk 2077 - wyciekł zwiastun „największej aktualizacji”. Otrzymamy obiecane DLC?

Wygląda na to, że nowy film z kampanii marketingowej Cyberpunk 2077 wyciekł właśnie do sieci. Jak dowiadujemy się z tego krótkiego i enigmatycznego materiału promocyjnego, gra CD Projekt Red wkrótce otrzyma swoją największą aktualizację. Co więcej, ten film wskazuje, że możemy spodziewać się więcej nowości do Cyberpunk 2077. Jak na razie deweloper nie zakomunikował jeszcze oficjalnie najbliższych planów na swoich kanałach w związku z tą reklamą, ale ta po raz pierwszy pojawiła się na Instagramie i YouTube. Domyślamy się jednak, że pojawiające się tu hasło „more things to come” dotyczy obiecywanego darmowego DLC. Na zapowiadane wcześniej płatne rozszerzenia wciąż jest bowiem jeszcze za wcześnie, tym bardziej że nie doczekaliśmy się jeszcze next-genowego wydania gry. 

Wygląda na to, że nowy film z kampanii marketingowej Cyberpunk 2077 wyciekł właśnie do sieci.

W zeszłym miesiącu CD Projekt Red twierdził, że wydajność Cyberpunk 2077 osiągnęła satysfakcjonujący poziom. Testy wykazały, że gra rzeczywiście działa zdecydowanie lepiej w wersji 1.23 (nawet na bazowym PlayStation 4, choć oczywiście odbyło się to kosztem cięć), dlatego też wydaje się, że zespół skupi się teraz na naprawianiu błędów i dodawaniu nowej zawartości do gry. Ostatnia łatka do gry Cyberpunk 2077 ukazała się 17 czerwca i miała na celu naprawienie wielu błędów, usterek i problemów z zadaniami. Wydaje się, że film, który pojawił się w mediach społecznościowych, to zapowiedź patcha oznaczonego numerem 1.3, który przyniesie coś więcej niż tylko kolejne poprawki (raczej nie reklamuje się zwykłej łatki).

Cyberpunk 2077 działa wyraźnie lepiej po aktualizacji 1.23. Nawet na PlayStation 4

Wydaje się, że jest to dobry czas, by w końcu dostarczyć obiecywane darmowe dodatki do Cyberpunk 2077, szczególnie teraz, kiedy gra wróciła już do PlayStation Store i zapewnia satysfakcjonujący poziom wydajności. Ciekawi nas jednak, czy ewentualne dodatki to jedynie nowe zadania, przedmioty, broni itd., czy też może doczekamy się jakichś nowości w ramach samej rozgrywki. Nie da się ukryć, że twórcy wycieli z gry kilka elementów, które zapowiadane były w początkowych pokazach, a które chętnie zobaczylibyśmy z powrotem, jak np. bieganie po ścianach. Zapewne nie przyjdzie nam już zbyt długo czekać na oficjalnie potwierdzenie nowej aktualizacji ze strony CD Projekt Red, o czym oczywiście nie omieszkamy was poinformować.

Aktualizacja: Okazuje się, że to była krótka kampania marketingowa przypominająca o aktualizacji 1.2 oraz o tym, że Cyberpunk 2077 jest dostępny w sklepach cyfrowych dla graczy PC, Xbox i PlayStation.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 - wyciekł zwiastun „największej aktualizacji”. Otrzymamy obiecane DLC?

 0