Cyberpunk 2077 zbiera pozytywne oceny i jest na liście top sprzedaży Steam

Cyberpunk 2077 zbiera pozytywne oceny i jest na liście top sprzedaży Steam

Cyberpunk 2077 był zapowiadany na grę roku, jednak ostatecznie dla niejednego gracza stanowił zawód roku, w konsekwencji produkcję zalała fala negatywnych recenzji m.in. na Steam. 10 grudnia minie 12 miesięcy od debiutu i aktualnie tytuł wygląda lepiej niż w wersji 0-day. O dziwo Cyberpunk 2077 zaczął otrzymywać na Steam dużo pozytywnych ocen. Czy to zasługa nowych graczy?

Cyberpunk 2077 jest dostępny na przecenie Steam z okazji Czarnego Piątku i kupimy go za 99,50 złotych, co zapewne przyczyniło się do lepszych ocen, ponieważ grę nabyła nowa grupa odbiorców, która odpaliła poprawiony względem oryginalnego wydania produkt. Oczywiście nadal nie brakuje błędów czy niedociągnięć, ale ich skala nie jest już tak ogromna jak wcześniej no i dodatkowo mamy do czynienia z wersją PC, a nie najgorszym buildem z PlayStation 4 oraz Xbox One. Patrząc na opinie na Steam do plusów użytkownicy zaliczają ciekawe zadania poboczne, otwartość świata Night City, tryb Photo Mode, kreację bohaterów czy udźwiękowienie i polski dubbing. Wskazują jednak wady np. wciąż istniejące bugi.

Cyberpunk 2077 odnotował w ostatnim czasie wzrost sprzedaży i pozytywnych opinii.

Cyberpunk 2077 zbiera pozytywne oceny i jest na liście top sprzedaży Steam

Ponadto nierówny pozostaje poziom sztucznej inteligencji. Generalnie w ostatnim czasie odzew dotyczący Cyberpunka 2077 jest jak najbardziej pozytywny, chociaż grze brakuje do oczekiwanego przed premierą poziomu. Dodatkowo sprzedaż Cyberpunka 2077 na Steam wzrosła, dzięki czemu obecnie jest on najlepiej sprzedającą się pozycją w sklepie Valve wyprzedzając Farming Simulator 22. Dalej znajdziemy Forze Horizon 5. Z sukcesu cieszy się CD Projekt, którego przedstawiciel w mediach społecznościowych podziękował graczom przyznając, że to jeden z najlepszych momentów dla rodzimej produkcji.

CD Projekt RED nie spoczywa na laurach i pracuje nad łatką 1.5, aczkolwiek ta zawita do nas w pierwszym kwartale 2022 roku (dokładny termin nie jest znany). Redzi pracują nad next-genową aktualizacją dla CP 2077 i Wiedźmina 3, która także została przesunięta w czasie. Cyberpunka 2077 nominowano do plebiscytu The Game Awards 2021 i ma on szansę zgarnąć kilka nagród. Z pewnością jednak nie przygarnie statuetki za Najlepszą Grę Roku, o tę powalczą m.in. Deathloop, It Takes Two, Metroid Dread i Resident Evil: Village. Więcej o plebiscycie przeczytacie tutaj.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 zbiera pozytywne oceny i jest na liście top sprzedaży Steam

 0