Cztery zestawy DLC do Call of Duty: Black Ops III za darmo na PC!

Cztery zestawy DLC do Call of Duty: Black Ops III za darmo na PC!

Activision ma bardzo pozytywną wiadomość dla wszystkich fanów serii Call of Duty. Wkrótce wszystkie multiplayerowe mapy z DLC do Black Ops III będą udostępnione za darmo.

Z przywileju nieodpłatnego korzystania z dodatków do gry będą mogli skorzystać wyłącznie posiadacze PC-tów, począwszy od 30 maja, godziny 19:00 czasu polskiego. Szczodrość Activision potrwa okrągły miesiąc, a multiplayerowe mapy oferowane w ramach DLC wejdą także do regularnych playlist. Dla osób, które już wspomniane dodatki posiadają, czeka inna przyjemna niespodzianka - otrzymają podwójną liczbę punktów doświadczenia gdy będą rozgrywać mecze na posiadanych już w ramach DLC mapach. Warto jednak wspomnieć, że w ramach tej 30-dniowej inicjatywy nie otrzymamy żadnych dodatkowych broni z dodatku.

Awakening, Eclipse, Descent i Salvation to cztery dodatkowe mapy dostępne w DLC, które będą nieodpłatnie dodane do trybu multiplayer na miesiąc

Co ciekawe, nawet z akcji promocyjnej będą mogły także skorzystać osoby posiadające Black Ops III Starter Pack, czyli specjalną, okrojoną wersję przedostatniego Call of Duty, zawierającą jedynie tryb sieciowy (kosztuje 15 USD). Jeśli ktoś nie pragnie brać udziału w Multiplayer DLC Trial Pack i preferuje sieciowe mapy wyłącznie z podstawki, można oczywiście odznaczyć opcję grania na nich z poziomu biblioteki Steam. Warto pamiętać także, że nie otrzymamy tutaj żadnych dodatków związanych z trybem Zombies. Promocyjna akcja Activision kończy się 29 czerwca. Wydawca w ten sposób prawdopodobnie pragnie pobudzić zaangażowanie społeczności sieciowej gry. W tym roku seria powraca do korzeni i czasów drugiej wojny światowej - Call of Duty: WWII ukaże się 3 listopada.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cztery zestawy DLC do Call of Duty: Black Ops III za darmo na PC!

 0