Death Stranding: Director's Cut wcale nie jest wersją reżyserską? Tak twierdzi sam Hideo Kojima

Death Stranding: Director's Cut wcale nie jest wersją reżyserską? Tak twierdzi sam Hideo Kojima

Hideo Kojima stwierdził, że nie jest przekonany do nazywania nadchodzącej wersji Death Stranding na PS5 "wersją reżyserską". Twórca gry uważa, że gracze kupując podstawową grę, otrzymali już właśnie taką wersję.

Kojima, który napisał, zaprojektował, wyreżyserował i wyprodukował grę, wyjaśnił na Twitterze, że nie do końca zgadza się z nazywaniem nowej edycji  Death Stranding wersją reżyserską. Według Kojimy, kiedy film otrzymuje edycję "director's cut", oznacza to, że oryginalna wizja reżysera została w jakiś sposób naruszona, a wersja reżyserska jest tą oryginalną wizją. Twierdzi jednak, że oryginalna wizja Death Stranding była jego wizją, a nowa edycja nie jest "reżyserką", bo niema tu przywracania rzeczy, które zostały usunięte, ale dodawanie nowych. Zamiast tego powinno się używać nazwy Director's Plus.

Hideo Kojima twierdzi, że nowa edycja nie jest wersją reżyserską, bo z gry nic nie wycięto. Jest to raczej rozszerzenie wersji reżyserskiej.

Poza ulepszoną grafiką, gra będzie zawierać szereg nowych funkcji, których nie było w wersji na PS4. Obejmują one nową mechanikę walki, która ma sprawić, że potyczki z wrogami będą przyjemniejsze. Ataki wręcz zostały ulepszone, można zdobyć również nowe uzbrojenie. Dostępny jest również nowy obszar strzelnicy, w którym gracze mogą ćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie w misjach treningowych.

Gra dodaje również nowe narzędzia wsparcia zaprojektowane, aby pomóc graczom podczas dostaw, w tym katapultę ładunkową, która pozwala graczom wystrzeliwać ładunki na duże odległości, nowy szkielet wsparcia, bota, który może nosić graczy, gdy są zmęczeni, oraz przenośną rampę, która umożliwia przeskoki przez duże szczeliny.  Death Stranding: Director's Cut zostanie wydane na PS5 24 września w cenie   49,99 EUR, ale gracze ze standardową wersją PS4 mogą dokupić uaktualnienie za 10 EUR.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Death Stranding: Director's Cut wcale nie jest wersją reżyserską? Tak twierdzi sam Hideo Kojima

 0