Death Stranding może trafić do Xbox Game Pass. Microsoft droczy się z graczami

Death Stranding może trafić do Xbox Game Pass. Microsoft droczy się z graczami

Death Stranding może trafić do Xbox Game Pass, a na taki scenariusz wskazuje sam Microsoft, który za sprawą tajemniczego obrazka wrzuconego do mediów społecznościowych droczy się z graczami.

Death Stranding zadebiutował w pierwszej kolejności na konsoli PlayStation 4 w 2019 roku, a rok później także na komputerach. Nie znajdziemy go jednak na Xboxie i tym samym w Xbox Game Pass. Istnieje opcja, iż gra Hideo Kojimy trafi na platformę Microsoftu, o czym niejako informuje sam gigant z Redmond, który zmienił zdjęcie profilowe konta PC Game Pass, dodając tajemniczą wiadomość sugerującą, że coś jest na rzeczy. Zdjęcie pasuje bowiem do krajobrazu, który znajdziemy właśnie w Death Stranding. Jeden z graczy udostępnił lokację, która posłużyła za tło profilowe konta.

Death Stranding może trafić do Game Pass. Zasugerował to sam Microsoft.

W zasadzie wydanie Death Stranding przynajmniej w Game Pass na komputerach można byłoby uznać za pewnik, ale jak to zwykle bywa mimo wysyłania sygnałów przez Microsoft, trzeba czekać na oficjalną wiadomość. Nie oznacza to też, iż Death Stranding trafi na Xboxa, ale zawsze istnieje taka ewentualność. Warto wspomnieć, że za wydanie produkcji na PC odpowiada firma 505 Games, a nie Sony jak w przypadku wersji PS4. Tymczasem Xbox Game Pass wzbogaca się o nowe gry.

Od wczoraj abonenci mogą zagrać w nowość Coffe Talk (PC, Xbox, chmura), z kolei 23 sierpnia będzie dodany Midnight Fight Express (PC, Xbox, chmura), 25 sierpnia Exapunks (PC) oraz Opus: Echo of Starsong - Full Bloom Edition (PC, Xbox), natomiast od 30 sierpnia m.in. Tinykin (PC, Xbox). Jednocześnie 31 sierpnia usługę opuszczą np. Hades (PC, Xbox, chmura), NBA 2K22 (Xbox i chmura), World War Z (PC, Xbox, chmura), Twelve Minutes (PC, Xbox, chmura) oraz Two Point Hospital (PC, Xbox, chmura).

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Death Stranding może trafić do Xbox Game Pass. Microsoft droczy się z graczami

 0