Dick pic w słuszej sprawie? Singapurska firma publikuje ciekawą aplikację z AI

Dick pic w słuszej sprawie? Singapurska firma publikuje ciekawą aplikację z AI

Singapurski startup HeHealth uruchomił nową aplikację opartą na sztucznej inteligencji, która w końcu zrobi pożyteczny pożytek z tzw. dick pic, czyli zdjęć penisów. 

Ideą projektu HeHealth jest wykorzystanie algorytmów uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji do wykrywania chorób przenoszonych drogą płciową i rzadkich zaburzeń, takich jak rak prącia. Aby uzyskać wynik, wystarczy wysłać odpowiednie zdjęcie penisa (aplikacja poprowadzi nas w celu wykonania stosownej fotografii) i odpowiedzieć na dwa pytania.

Singapurski startup HeHealth uruchomił nową aplikację opartą na sztucznej inteligencji, która w końcu zrobi pożyteczny pożytek ze zdjęć penisów. 

Dick pic w słuszej sprawie? singapurska firma publikuje ciekawą aplikację z AI

Firma twierdzi, że jej sztuczna inteligencja jest lepsza niż niektórzy lekarze podstawowej opieki zdrowotnej w wykrywaniu chorób, a dokładność wykrywania infekcji wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) wynosi około 90%. Aplikacja przeprowadziła już ponad tysiąc wirtualnych kontroli, a lekarze potwierdzili zasadność projektu. Kolejną cechą aplikacji HeHealth jest możliwość anonimowej komunikacji z innymi pacjentami, a przyszłe aktualizacje obiecują usługi zdalnej konsultacji z lekarzami.

Aplikacja HeHealth z algorytmami skanowania penisa jest dostępna na iOS i Androida. Startup gwarantuje ochronę i anonimowość swoich klientów (nie jest wymagane imię i nazwisko, numer telefonu ani adres e-mail), a aplikacja szyfruje wszystkie swoje dane za pomocą kluczy zarządzanych przez Amazon Web Services. Więcej o projekcie można dowiedzieć się na jego oficjalnej stronie internetowej. 

To zdecydowanie mądrzejsze wykorzystanie dick piców niż wysyłanie ich kobietom poznanym w sieci… 

Zobacz także:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dick pic w słuszej sprawie? Singapurska firma publikuje ciekawą aplikację z AI

 0