Disney+ przedstawił ofertę specjalną dla Polaków. 34 dni do premiery

Disney+ przedstawił ofertę specjalną dla Polaków. 34 dni do premiery

Premiera platformy Disney+ w Polsce już 14 czerwca. Poznaliśmy ofertę specjalną na start.

Jeśli wykupicie abonament na usługę VOD od Myszki Miki do 26 czerwca, zapłacicie za nią o 33 proc. mniej. W cenie 8 miesięcy otrzymacie 12-miesięczny dostęp. Wystarczy, że dokonacie z góry płatności na kwotę 229,90 zł. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swój adres e-mail przed 14 czerwca (w tym miejscu). 14 czerwca otrzymacie wiadomość z linkiem do oferty specjalnej. Po skonfigurowaniu płatności będziecie mogli rozpocząć korzystanie z usługi. Jeśli jednak wolicie płacić w miesięcznych odstępach, standardowa cena Disney+ w Polsce to 28,99 zł.

Disney+ przedstawił ofertę specjalną na start usługi w Polsce - 229,90 zł za 12-miesięczny dostęp. Standardowo abonament będzie kosztował 28,99 zł miesięcznie (w sumie 347,88 zł za rok).

Disney+ przy okazji zapowiedział, co otrzymamy w ramach usługi. Platforma zaoferuje filmy i programy Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i nie tylko. Abonenci otrzymają nieograniczoną liczbę pobrań na 10 urządzeniach i możliwość konfiguracji aż siedmiu profili. Filmy, seriale i programy będą streamowane w jakości 4K UHD z Dolby Vision i Dolby Atmos. Oglądać je będzie można maksymalnie na czterech ekranach jednocześnie. Pojawi się też funkcja Groupwatch, pozwalająca na wspólne oglądanie z nawet pięcioma osobami. 

A jakie produkcje zobaczymy w usłudze? To wszystkie popularne produkcje Disneya ("Cruella" czy "Nasze magiczne Encanto"), i Pixara ("Luca" czy "To nie wypanda"), a także filmy i seriale osadzone w uniwersum Marvela ("Moon Knight", "WandaVision" czy "Loki") oraz Gwiezdnych Wojen ("The Mandalorian" czy "Obi-Wan Kenobi"). Nie zabraknie też filmów dokumentalnych od National Geographic oraz serialu prezentowanych w ramach marki Star (m.in. "The Walking Dead"). Z oferty Disney+ skorzystamy zarówno na telewizorach, konsolach do gier, urządzeniach mobilnych, jak i z poziomu przeglądarki internetowej.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Disney+ przedstawił ofertę specjalną dla Polaków. 34 dni do premiery

 0