Dying Light 2 działa na Xbox Series S w 60 klatkach na sekundę

Dying Light 2 działa na Xbox Series S w 60 klatkach na sekundę

Dying Light 2 otrzymał aktualizację, która umożliwia granie na konsoli Xbox Series S w większej liczbie klatek na sekundę. Techland spełnił zarazem prośbę graczy o implementacji tego trybu.

Posiadacze Dying Light 2 w wersji na Xbox Series S dostali aktualizację z trybem, który pozwala na granie w 60 klatkach na sekundę, aczkolwiek większe detale nie są znane i najpewniej jest to możliwe przy rozdzielczości 1080p, a nie 4K. Osiągnięcie 60 fps pozostaje możliwe w ramach trybu zbalansowanego. Oprócz tego Techland dodał wariant zrównoważony na Xbox Series X, który także pozwala na odpalenie gry w 60 klatkach na sekundę. Jeśli chodzi o pozostałe zmiany, to pokrywają się one z tymi udostępnionymi wcześniej na PC. Zwiększono poziom brutalności podczas walk wręcz czy dodano więcej krwi, która intensywnie rozpryskuje się na ziemi, a po przybliżeniu również na naszym ekranie.

Dying Light 2 w wersji na Xbox Series S działa teraz w 60 klatkach na sekundę.

Poprawiono stabilność Dying Light 2 usuwając błąd doprowadzający do zawieszenia się produkcji czy wyeliminowano czarny ekran występujący w niektórych sytuacjach. Usunięto przypadki blokowania głównego bohatera w tzw. śmiertelnej pętli. Zaimplementowano ustawienia wstępne, dzięki którym tytuł automatycznie dopasuje poziom graficzny do posiadanego przez graczy urządzenia. Ulepszono cache'owanie DirectX 12, dzięki czemu gra działa szybciej po pierwszym odpaleniu. Skasowano technologię AVX doprowadzającą do crashowania gry przy pierwszym uruchomieniu. Poprawek doczekała się ponadto walka z finałowym bossem. Pełną listę zmian w patchu 1.2.0 znajdziecie tutaj.

Dying Light 2 zbiera w większości pozytywne oceny i jest doceniania m.in. za rozbudowany parkour, przyjemny gameplay czy niezłą fabułę. Chociaż nie wszystkim przytoczone elementy przypadły do gustu, a część graczy na PC narzekało na optymalizację gry. Deweloperzy pracują jednak nad poprawą wydajności w ramach aktualizacji. Tymczasem Dying Light 2 pełen jest ciekawostek. Okazuje się, że po odnalezieniu i opracowaniu jednego ze schematów w Villedor możemy unosić oraz dusić wrogów niczym Darth Vader z Gwiezdnych wojen.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light 2 działa na Xbox Series S w 60 klatkach na sekundę

 0