Dying Light 2 Stay Human do wypróbowania za darmo w PS Plus Premium

Dying Light 2 Stay Human do wypróbowania za darmo w PS Plus Premium

Dying Light 2 Stay Human  do wypróbowania za darmo na konsolach PlayStation. Jest to jednak limitowana czasowo wersja próbna, w którą zagramy tylko przez kilka godzin, ale z pewnością pomoże nam zdecydować o ewentualnym zakupie pełnego wydania.

Sony udostępniło darmową wersję próbną Dying Light 2 Stay Human dla subskrybentów PS Plus Premium. Jeśli korzystamy z platformy, grę przetestujemy przez maksymalnie 3 godziny i z jednej strony jest to mało, ale z drugiej powinno nam pomóc w podjęciu decyzji o zakupie pełnej wersji. Warto zaznaczyć, że trial, który znajdziemy w PS Plus Premium nie posiada żadnych innych ograniczeń poza czasem, więc da się przechodzić kampanię fabularną czy wykonywać wszystkie inne aktywności. Tym bardziej iż za miesiąc pojawi się nowe rozszerzenie.

Dying Light 2 Stay Human można wypróbować przez 3 godziny za darmo w ramach PS Plus Premium.

Dying Light 2 Stay Human został wydany na początku tego roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja dostanie dodatek Bloody Ties, który pierwotnie miał pojawić się 13 października, aczkolwiek Techland podjął decyzję o opóźnieniu DLC do 10 listopada. W Bloody Ties główny bohater Aiden bierze udział w krwawych zawodach, w których walczy się na śmierć i życie. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że walka o sławę to dopiero początek. Zostaje uwikłany w intrygę, u której podstaw leżą żądza władzy i pragnienie zemsty.

Akcja Dying Light 2 Stay Human ma miejsce dwadzieścia lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony serii. Głównym bohaterem jest Aiden Caldwell, pielgrzym, który przemierza bezkresne ścieżki postapokaliptycznego świata i trafia do miasta Villedor w poszukiwaniu swojej siostry. Przy okazji zostaje wplątany w lokalne wydarzenia, które raz na zawsze odmienią jego los. Techland zamierza wspierać swoją grę przez 5 lat, dostarczając nowe dodatki czy aktualizacje poprawiające grę. Graliście w Dying Light 2 Stay Human? Jaka jest wasza opinia o tej produkcji?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light 2 Stay Human do wypróbowania za darmo w PS Plus Premium

 0