Need for Speed Unbound oficjalnie zaprezentowany. Gra zaproponuje nietypową oprawę graficzną

Need for Speed Unbound oficjalnie zaprezentowany. Gra zaproponuje nietypową oprawę graficzną

Electronic Arts zaprezentowało Need for Speed Unbound na pierwszym trailerze i ujawniło informacje o grze. Oprawa graficzna produkcji wnosi zmianę, która nie przypadnie do gustu każdemu fanowi serii.

Zapowiedź Need for Speed Unbound potwierdziła wcześniejsze plotki dotyczące zmiany oprawy wizualnej, która stanowi połączenie komiksowych postaci z realistycznymi modelami samochodów. Ciężko ocenić czy taki miks pozwoli grze odnieść sukces, ale z pewnością nie przypadnie do gustu każdemu graczowi. Bohaterowie przypominający postacie z Fortnite czy Valoranta mogą uchodzić za kontrowersyjne, aczkolwiek może jest w tym jakiś przepis na sukces? Akcja Need for Speed Unbound została umieszczona w mieście Lakeshore a rozgrywka skupi się na wyścigach ulicznych. Naszym zadaniem będzie branie udziału w cotygodniowych kwalifikacjach, których ukończenie skutkuje dostaniem się do The Grand.

Need for Speed Unbound skupi się na wyścigach ulicznych i zaproponuje połączenie komiksowej grafiki z realistycznym modelem samochodów w 4K i 60 fps.

Jest to finalne wydarzenie ulicznych wyścigów. Oczywiście policja będzie stanowić dla nas przeszkodę, dlatego jak podają twórcy musimy ich przechytrzyć. Wcześniej sugerowano, iż Need for Speed Unbound zaproponuje modyfikacje aut, których dokonamy w garażu i tak też jest. Na trailerze słyszymy utwór przygotowany przez amerykańskiego rapera ASAP Rocky, co potwierdza jakie motywy zaproponują deweloperzy w nadchodzącej odsłonie Need for Speed. Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Kupując grę w przedsprzedaży otrzymamy dostęp do produkcji 3 dni przed debiutem. Jak ujawnił serwis IGN Need for Speed Unbound działa na nowej wersji silnika Frostbite wykorzystywanego w grach EA i zapewni grafikę w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Samo miasto będzie miało otwartą strukturę, natomiast fizyka pojazdów będzie lepsza i bardziej zaawansowana niż w poprzednich częściach cyklu. Tytuł oprócz multiplayera i cross-play (bez cross-progresji) zawiera tryb singleplayer. Need for Speed Unbound powstaje od około 2 lat.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Need for Speed Unbound oficjalnie zaprezentowany. Gra zaproponuje nietypową oprawę graficzną

 0