God of War Ragnarok. Wiemy, ile zajmie przejście gry

God of War Ragnarok. Wiemy, ile zajmie przejście gry

God of War Ragnarok to jedna z wyczekiwanych gier, która trafi na PlayStation 4 i PS5. Dowiedzieliśmy się ile zajmie ukończenie gry w tym głównego wątku fabularnego.

Według Insider Gaming, przejście God of War Ragnarok zajmie 40 godzin, z czego 20 godzin poświęcimy na główną historię, a pozostały czas na samą rozgrywkę i wykonanie dodatkowej aktywności takiej jak zadania poboczne i obejrzenie przerywników filmowych trwających 3,5 godziny w przypadku podstawowej historii i 1 godzinę dla aktywności pobocznych. Oczywiście są to szacunkowe liczby i będą się różnić w zależności od poziomu trudności, oraz stylu grania. Nowa produkcja byłaby jednak o 10 godzin krótsza od poprzedniczki.

Przejście God of War Ragnarok ma zająć 40 godzin.

Zrobienie wszystkiego w God of War (2018) zajmuje 51 godzin, z kolei na ukończenie głównej historii i misji pobocznych potrzebujemy według How Long To Beat około 32 godzin. God of War Ragnarok ma ważyć na PS4 90,6 GB i jest to dwukrotnie więcej niż w przypadku poprzedniej odsłony serii. Szacunki potwierdza dziennikarz Tom Henderson. Do przytoczonych rewelacji warto podchodzić z dystansem, gdyż są one nieoficjalne. Jak będzie naprawdę przekonamy się 9 listopada, czyli w dniu premiery God of War Ragnarok.

Warto przypomnieć, że o długości God of War Ragnarok wypowiedział się w zeszłym roku David Jaffe, producent starszych odsłon cyklu, który bazując na swoich źródłach ujawnił, że całość potrwa 40 godzin i taki jest cel deweloperów. Nie było to pewne, ale wielce prawdopodobne. W nowej grze Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z dziewięciu światów. W tym samym czasie siły Asgardu przygotowują się do bitwy, po której ma nadejść zmierzch bogów. Czekacie na nową część przygód Kratosa? Uważacie, iż 40 godzin na przejście gry to wystarczający czas?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War Ragnarok. Wiemy, ile zajmie przejście gry

 0