Dying Light 2 z aktualizacją 1.06. Ważna nowość dla osób, którym nie podoba się polski dubbing

Dying Light 2 z aktualizacją 1.06. Ważna nowość dla osób, którym nie podoba się polski dubbing

Podczas gdy my wycinamy w pień tabuny zombiaków na ulicach Villedor, Techland pracuje usilnie nad kolejnymi poprawkami do Dying Light 2: Stay Human.

Dying Light 2: Stay Human to jedna z najgorętszych premier tego roku. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno wśród recenzentów, jak i wśród samych graczy. Ci drudzy tłumnie zasiadają przed komputerami i konsolami, bijąc kolejne rekordy, chociażby w liczbie bawiących się jednocześnie osób na Steamie. Jednak każdy kij ma dwa końce. Im więcej graczy gra w daną grę, tym więcej pojawia się zastrzeżeń dotyczących różnych jej aspektów. W przypadku Dying Light 2: Stay Human najwięcej z nich dotyczy strony technicznej. Techland popełnił szereg błędów, które teraz naprawia. Studio opublikowało właśnie najnowszy patch, opatrzony numerem 1.06. Na razie tylko na PC.

Dying Light 2: Stay Human otrzymało aktualizację o numerze 1.06, która m.in. pozwala w końcu na wyłączenie polskiego dubbingu i pozostawienie rodzimych napisów.

W ramach aktualizacji o numerze 1.06 najnowsza gra Techlandu otrzymała m.in. opcję, która pozwala wyłączyć polski dubbing, a jednocześnie pozostawić polskie napisy (do tej pory język w dialogach i tekstach był ze sobą nierozerwalnie połączony). To zmiana, na którą liczyła całkiem spora grupa graczy, którym nie podoba się rodzimy voice acting w Dying Light 2: Stay Human (który - żeby oddać mu sprawiedliwość - ma też spore grono entuzjastów).

Aktualizacja 1.06 wprowadza także szereg nowinek opracowanych z myślą o graczach pecetowych. Techland dodał ustawienia graficzne, pozwalające m.in. na regulację rozmycia w ruchu oraz jego zasięgu. Poprawił też konfigurację klawiszy na klawiaturze i myszce (pojawiła się możliwość włączenia spacerowego tempa poruszania się). Z kolei w kooperacji gracze mogą od teraz słuchać własnej muzyki. Ponadto łatka naprawia szereg błędów i poprawia ogólną stabilność gry. Na razie ukazała się wyłącznie na PC. Posiadacze Xboksów i PlayStation muszą uzbroić się w cierpliwość. W przypadku wersji konsolowych obecnie na etapie certyfikowania jest dopiero patch 1.04.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light 2 z aktualizacją 1.06. Ważna nowość dla osób, którym nie podoba się polski dubbing

 0